PRODUCENCI
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
ul.Jana Olbrachta 94, 01-102  Warszawa
tel. 22 533 19 33

Firma Schöck Sp. z o.o. należy do Grupy Schöck. Główną specjalnością firmy są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno i wielorodzinnego. Grupa Schöck zatrudnia łącznie 500 pracowników. Oprócz głównej siedziby w Baden-Baden firma Schöck posiada magazyn dystrybucyjny w Essen i zakład produkcyjny w Halle/Saale oraz w Tychach. Pozostałe firmy należące do Grupy Schöck są rozmieszczone w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech. Jako producent firma Schöck projektuje, produkuje i rozprowadza innowacyjne elementy i systemy budowlane dla budownictwa lądowego. Jej celem jest rozwój coraz to lepszych jakościowo i doskonalszych elementów konstrukcyjnych zgodnie z hasłem: „budować nowocześnie”.

Od maja 2018 roku codziennym działaniom firmy towarzyszy nowy claim „Postaw na niezawodność”, który uwypukla najmocniejsze strony przedsiębiorstwa.

Oprócz rozwiązań technicznych firma Schöck zwraca szczególnie uwagę na usługi i serwis. Dzięki temu wszystkie grupy klientów mają dostęp do szkoleń, programów obliczeniowych,  informacji technicznych i koniecznego doradztwa technicznego, aby „budować nowocześnie”.

Flagowym produktem firmy Schöck jest łącznik termoizolacyjny Isokorb. Jego wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania potwierdza m.in. statuetka TopBuilder 2016 dla jednego z najbardziej innowacyjnych produktów budowlanych dostępnych na polskim rynku.

Firma Schöck koncentruje się przy tym na fizyce budowli, statyce i pewnych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Główną specjalnością firmy Schöck są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa wielorodzinnego.

Grupy produktów Isokorb®, Tronsole® i Novomur® firmy Schöck pozwalają na rozwiązania, które definiują stan techniki i są ciągle doskonalone. W zakresie technologii zbrojenia firma Schöck ze swoją ofertą zbrojenia na przebicie Bole® i systemem trzpieni dylatacyjnych (ESD/SLD) jest na dobrej drodze do zdobycia nowej specjalizacji.

Zapoznaj się z materiałem filmowym firmy Schöck na kanale YouTube


ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT