Zastosowanie Schöck Isokorb® T typu K w nowej inwestycji Angelstradom

Inwestycja Angelstradom zaprojektowana została z zachowaniem najwyższych standardów wygody z użyciem Schöck Isokorb®T typu K oraz Dorn LD.

Zastosowanie Schöck Isokorb® T typu K w nowej inwestycji Angelstradom

Rozwiązania zastosowane przy budowie inwestycji Angelstradom

Eleganckie osiedle z unikatowymi apartamentami powstaje w scenerii eleganckich i bogato zdobionych kamienic przy ulicy Stradomskiej w Krakowie. Unikatowe apartamenty łączą w sobie wyjątkową atmosferę Starego Miasta z nowoczesnością i komfortem. Prestiż tej inwestycji polega nie tylko na wspaniałym jej umiejscowieniu zaledwie 150 m od Wawelu, ale również na bezpośrednim sąsiedztwie z przepięknym Ogrodem Księży Misjonarzy oraz hotelu Marriott z linii Autograph Collectio Angel Stradom.

To wszystko sprawia,że pojęcie luksusu wynosi tą nieruchomość na wyższy poziom. Inwestycję realizuje deweloper Angel Poland Group. Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań w tym 9 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Lokalizacja w Centrum przy jednoczesnym bezpośrednim otoczeniem natury pozwala mieszkańcom na wybór pomiędzy miejską aktywnością a relaksem. Angel Stradom daje mieszkańcom przestrzeń do eleganckiego i pełnego możliwości życia. 

Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne. Inwestycja Angel Stradom jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Jeśli prestiż to tylko z rozwiązaniami Schöck Inwestycja Angel Stradom, jak wiele innych prestiżowych inwestycji w całej Polsce, powstaje przy wykorzystaniu produktów firmy Schöck.

Inwestor zdecydował się na zastosowanie kompleksowych, niezawodnych rozwiązań połączeń płyt balkonowych z konstrukcją budynku za pomocą łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T typu K. Takie rozwiązanie pozwala na redukcję strat ciepła przez mostek liniowy. Dodatkowym atutem jest możliwość rezygnacji z tradycyjnego ocieplania płyt balkonowych.

Wykonane w ten sposób wykończenie płyt balkonowych jest trwalsze i charakteryzuje się większą estetyką. W budynku wykonano przeszło 1,0 km połączeń z użyciem łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T typu K o klasie odporności ogniowej REI 120.W dylatacjach płyt balkonowych zastosowano trzpienie dylatacyjne Schock LD, które eliminują różnicę ugięć. Krakowska Inwestycja Angelstradom to wyrafinowany minimalizm.Eleganckie wykończenie i materiały najwyższej jakości.

Źródło i zdjęcia: Schöck

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT