Wyniki konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego

Rozstrzygnięto konkurs o Nagrodę Województwa Małopolskiego im Stanisława Witkiewicza za najlepsze współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie i kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski.

Wyniki konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego

W kategorii Architektura użyteczności publicznej I Nagrodę przyznano za Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne w Niepołomicach.

Dzięki zastosowaniu łącznika Schöck Sconnex® Typ W możliwa była realizacja wizji architektonicznej wykonania wieży kopuły obserwacyjnej w betonie architektonicznym, bez mostków termicznych na połączeniu wieży ze stropodachem.

Schöck Sconnex® typu P, typu W i typu M można stosować do bezpośredniego i trwałego izolowania termicznego elementów budynku, w szczególności ścian i słupów wyeksponowanych termicznie - zlokalizowanych w pomieszczeniach wilgotnych, przy występach elewacji, loggiach, tarasach, podcieniach i innych elementach wystroju architektonicznego.

Dzięki Schöck Sconnex® można skutecznie zaizolować mostki termiczne, których nie dało się dotychczas uniknąć. Sconnex® stanowi skuteczne, eleganckie i atrakcyjne wizualnie rozwiązanie, które  zapewnia niezawodną ochronę przed uszkodzeniami elementów konstrukcji budynku spowodowanymi przez skropliny i pleśń.


źródło i zdjęcia: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT