Nowe rozwiązania termoizolacyjne firmy Schöck na targach Bau 2019

Kolejna odsłona BAU - światowych targów architektury, materiałów i systemów stosowanych w budownictwie, odbędzie się w dniach 14-19.01.2019 roku w Monachium. Firma Schöck, producent elementów do termoizolacji balkonów i izolacji akustycznej klatek schodowych, zaprezentuje m.in. swój najnowszy produkt - Schöck Isolink typ TA-S do termicznej izolacji ścian wentylowanych. Zapraszamy na stoisko nr 119 w hali A1.

Nowe rozwiązania termoizolacyjne firmy Schöck na targach Bau 2019

Izolacyjność cieplna nowego mocowania firmy Schöck jest około 200 razy lepsza niż w przypadku standardowych wsporników wykonanych z aluminium i 15 razy lepsza od wsporników wykonanych ze stali nierdzewnej.

W bezpośrednim porównaniu z aluminiowymi wspornikami, Schöck Isolink TA-S gwarantuje oszczędności na materiale izolacyjnym przy zachowaniu równej efektywnej wartości współczynnika U ściany rzędu 50%.

Element ten składa się z pręta Combar - pręta kompozytowego z włókna szklanego o bardzo niskiej przewodności cieplnej oraz śruby ze stali nierdzewnej. Nowe rozwiązanie posiada certyfikat dla domów pasywnych. System zapewnia niezawodną izolację termiczną i konstrukcję wolną od mostków termicznych.

Nowy Isolink rozszerza portfolio mocowań fasadowych firmy Schöck o kolejny obszar. Stąd wszyscy odwiedzający targi BAU 2019 na specjalnie przygotowanym stoisku będą mogli zapoznać się z różnymi możliwościami projektowania fasad z wykorzystaniem elementu Isolink.

Nowy asortyment rozwiązań balkonowych Schöck na targach BAU

Stoisko Schöck to dwukondygnacyjny projekt łączący w sobie przestronną platformę komunikacyjną ze znajdującą się pod nią prezentacją rozwiązań firmy. Różne wyspy tematyczne z aktywnymi modelami pozwolą zwiedzającym zobaczyć, dotknąć, a nawet przetestować fizykę budynku, funkcje i zastosowania rozwiązań na balkonach, elewacjach i schodach dostępne w ofercie firmy.

Zaprezentowany również zostanie nowy asortyment łączników Isokorb firmy Schöck, w tym Schöck Isokorb XT-Combar. Zwiedzający będą mogli poznać nowe warianty połączeń oraz rozwiązania w zakresie ochrony przeciwpożarowej i izolacji akustycznej balkonów.

Zaprezentowany zostanie również system izolacji akustycznej Schöck Tronsole.

Nowa instrukcja projektowania balkonów i pergoli dla architektów

Na targach BAU 2019 firma Schöck zaprezentuje również nową instrukcję projektowania balkonów i pergoli dla architektów. Podręcznik oferuje przegląd różnych możliwości projektowania tych elementów.

Wyjaśniono w nim wymagania dotyczące przepisów budowlanych, które muszą zostać spełnione. Podręcznik stanowi kompendium wiedzy o tym, jak zaplanować i wykonać wszystkie szczegóły, by balkony były bezpieczne oraz odpowiednio izolowane.

Firma Schöck stawia na edukację. Kompleksowe portfolio oferowanych usług obejmuje również stronę www z poradami, praktyczne wykorzystanie obiektów BIM w planowaniu, a także usługi doradcze dla projektantów i instalatorów.

Specjaliści dostępni na stoisku podczas styczniowych targów BAU 2019 podzielą się z gośćmi praktycznymi wskazówkami dotyczącymi instalacji rozwiązań Schöck.

Źródło i zdjęcie: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT