Rozwiązania Schöck gwarancją komfortu w PRESTOVIA HOUSE

Prestovia House ulokowany został przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie. 8-kondygnacyjny budynek gwarantuje mieszkańcom łatwy dostęp do komunikacji miejskiej - zarówno autobusów, jak i tramwajów. Inwestor zadbał także o komfort mieszkańców - balkony wyposażone są w łączniki termiczne Schöck Isokorb®, zaś klatki schodowe w system Schöck Tronsole®. 

Rozwiązania Schöck gwarancją komfortu w PRESTOVIA HOUSE

Prestovia House wykorzystuje rozwiązania Schöck

Mieszkanie w dobrze skomunikowanej dzielnicy to komfort nie do przecenienia. Projekt obejmuje 162 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. W ofercie Prestovia House znajdziemy zarówno kompaktowe mieszkania idealne na start, jak i duże, kilkupokojowe mieszkania z tarasem, chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi. Do części lokali będą przynależeć tarasy lub duże balkony, z czego część będzie przeszklona.

W inwestycji Prestovia House w każdym balkonie zaprojektowano i zastosowano łączniki termiczne Schöck Isokorb®, elementy nośne i izolacyjne – zapewniające ciągłość izolacji termicznej budynku. Bardzo dobre parametry termiczne łączników Schöck Isokorb® powodują, że ucieczka ciepła z wnętrza budynku jest znacząco spowolniona – niemal do takiego poziomu jakby balkonów w ogóle nie było – rozwiązując całkowicie problemy występujące przy tradycyjnym wykonaniu balkonów. Przemyślana i poparta wieloletnimi badaniami konstrukcja łączników zapewnia jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa balkonów wykonanych  z ich zastosowaniem.

Jednym z atutów Prestovia House jest bliski kontakt z naturą fot. Develia
 

Wszystkie klatki schodowe w inwestycji Prestovia House zaprojektowane zostały w sposób spełniający wymagania polskich przepisów budowlanych i przede wszystkim zapewniający niski poziom dźwięków uderzeniowych przedostający się do mieszkań. Efekt ten uzyskano poprzez zastosowanie systemu Schöck Tronsole®, którego poszczególne elementy odcinają akustycznie biegi i spoczniki schodowe od ścian, pełniąc jednocześnie funkcję nośną. Każdy element systemu Schöck Tronsole® charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem tłumienia dźwięków uderzeniowych, co przekłada się na minimalizację poziomu dźwięków przedostających się przez ściany klatki schodowej do mieszkań i dający lokatorom komfort ciszy.

 

źródło i zdjęcia: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT