Systemy Schöck Tronsole® wykorzystane w osiedlu Sokółka Zielenisz

Osiedle Sokółka Zielenisz zostało ulokowane zaledwie 15 minut od centrum Gdyni. Cały projekt składa się z 550 nowych mieszkań znajdujących się w jedenastu budynkach wielorodzinnych. W każdym budynku przewidziano trzy lub cztery kondygnacje nadziemne oraz jedną kondygnację podziemną.

Systemy Schöck Tronsole® wykorzystane w osiedlu Sokółka Zielenisz

Produkty Schöck Tronsole® wykorzystane w osiedlu Sokółka Zielenisz

Firma Schöck opracowała linię produktów Schöck Tronsole®, które minimalizują poziom dźwięków przedostających się przez ściany do pomieszczeń sąsiadujących z klatkami schodowymi. Elementy Schöck Tronsole® są jednoczenie elementem konstrukcyjnym oraz redukującym dźwięki uderzeniowe – możliwe jest to dzięki opracowanym specjalnie na potrzeby produktów Schöck Tronsole® podkładkom elastomerowym. Bez względu na to w jaki sposób rozwiązana jest konstrukcja elementów klatek schodowych – biegów i podestów – w każdym przypadku można zastosować elementy Schöck Tronsole® i cieszyć się komfortem ciszy.

 

Mieszkania w Sokółce Zielenisz to przestronne powierzchnie o funkcjonalnych układach, dysponujące ponadnormatywnymi przeszkleniami zapewniającymi bardzo dobre nasłonecznienie i eksponującymi malownicze widoki na okolicę. Mieszkania dodatkowo posiadają tarasy, balkony oraz ogródki. To bardzo dobrze skomunikowana inwestycja, usytuowana niedaleko obwodnicy Trójmiasta

Dzięki zastosowania produktów z serii Schöck Tronsole® mieszkańcy mogą cieszyć się spokojem i ciszą fot. Schöck 

Na osiedlu przeważa niska zabudowa ze spadzistymi dachami. Przyjazna mała architektura i bogata zieleń tworzą kameralny charakter Sokółki. Centralną część założenia urbanistycznego Sokółki Zielenisz stanowi teren rekreacyjny tzw. Zielona Dolina. Zagospodarowana została ona  w formie parku, częściowo zadrzewiona i wyposażona w różnorodne sprzęty i zabawki. Rozległy teren zajmują skwery wypoczynkowe, place zabaw przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

źródło i zdjęcia: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT