CLUBHOUSE - Unikalny budynek nad wodą

CLUBHOUSE to szczecińska inwestycja charakteryzująca się nowoczesną stylistyką budynku. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon lub taras o powierzchni nawet do 70 m kw. W balkonach celem eliminacji mostów cieplnych zastosowano rozwiązania firmy Schöck. Na klatkach schodowych wykorzystano izolatory akustyczne Schöck Tronsole® typu F.

CLUBHOUSE - Unikalny budynek nad wodą

CLUBHOUSE to szczególna inwestycja dla tych, którzy poszukują niepowtarzalnych miejsc do zamieszkania w harmonii z naturą, a jednocześnie w bliskości miejskich udogodnień. To również miejsce dla tych którzy cenią wyjątkowe formy architektoniczne, nowoczesność i styl.

Cała inwestycja składa się z 33 nowych mieszkań w tym lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marina Developer Sp. z o.o. przewidział również miejsca postojowe naziemne.

Każde mieszkanie będzie wyposażone w duży, przestronny balkon lub taras o powierzchni nawet do 70 m kw. Duże przeszklenia pozwolą na pełne "odczucie" przestrzeni. Sąsiedztwo przystani jachtowej sprawi, że widok codziennie będzie niepowtarzalny.

Dzielnica ma charakter mieszkalno- rekreacyjny. W ostatnich latach dynamicznie rozwija się tu także sektor usługowy.

Inwestycja CLUBHOUSE– balkony z łącznikami Schöck typu K,Q,Z

Przy realizacji balkonów i galerii wspornikowych o wysięgu dochodzącym do 2m wykorzystano prawie 650 sztuk łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® typu K, Q i Z. Dzięki temu uniknięto mostków termicznych na styku balkon – budynek przy jednoczesnej rezygnacji z tradycyjnej izolacji płyt balkonowych.

Poprawiło to nie tylko właściwości użytkowe budynku, ale co ważniejsze, pozwoliło zaoszczędzić czas i pieniądze na pracach wykończeniowych. Cieńsze płyty balkonowe sprawiają wrażenie lżejszych i bardziej eleganckich. W celu ochrony mieszkańców przed napływem dźwięków stukowych z klatek schodowych, do oparcia prefabrykowanych biegów schodowych wykorzystano izolatory akustyczne Schöck Tronsole® typu F.

źródło i zdjęcie: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT