Osiedle Prima Reda z elementami Schöck Isokorb® w balkonach

Osiedle Prima Reda to zespół wielorodzinnych budynków zlokalizowanych w malowniczej miejscowości województwa pomorskiego. Inwestycja Prima Reda to kompleks budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości od 5 do 17 pięter. Osiedle zaprojektowane zostało jako zespół trzech budynków, podzielonych na segmenty o zróżnicowanej zabudowie. Spójna i nowoczesna architektura oraz stonowana kolorystyka to niewątpliwy wyróżnik tej inwestycji.

Osiedle Prima Reda z elementami Schöck Isokorb® w balkonach

Powstające lokale mieszkalne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę centrum miasta i ciszę przedmieścia. Metraże mieszkań kształtują się już od 28 do 101 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażone zostały w balkony, tarasy i ogródki. Osiedle dostosowane została do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Prima Reda to przede wszystkim wysoka jakość i najnowsze rozwiązania budowlane. W balkonach zamontowane zostały rozwiązania firmy Schöck. Łączniki balkonowe Schöck Isokorb® będą gwarancją przed utratą ciepła oraz powstawaniu grzybów i pleśni w lokalach mieszkalnych.

Nośny łącznik termoizolacyjny Schöck Isokorb® dokonuje termicznego oddzielenia takich elementów konstrukcji jak balkony, attyki czy zadaszenia. Połączenia żelbet-żelbet, żelbet-stal czy też stal-stal - kompletny program produktów Schöck Isokorb® stanowi odpowiednie rozwiązanie przy budowie nowych budynków jak również podczas modernizacji starych. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo projektowe produkty posiadają aprobaty techniczne.

źródło i zdjęcia: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT