Wrocławskie osiedle Komedy wykorzysta łączniki Schöck Isokorb®

Na wrocławskim osiedlu Jagodno powstaje pięcioetapowe osiedle Komedy. Osiedle, jak i ulica, zawdzięcza swoją nazwę Krzysztofowi Komedzie - polskiemu pianiście i kompozytorowi jazzowemu. Projekt zakłada budowę sześciu czteropiętowych budynków wielorodzinnych. Łącznie oferować będzie 550 mieszkań o metrażach od 28 do 145 m2.

Wrocławskie osiedle Komedy wykorzysta łączniki Schöck Isokorb®

Łączniki Schöck Isokorb® zostaną wykorzystane w budowie osiedla Komedy

Osiedle Komedy oferuje wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia w wymarzonym mieszkaniu - funkcjonalne rozkłady, szeroki zakres najbardziej poszukiwanych metraży, przestronne balkony, loggie i tarasy, w których zastosowano rozwiązania firmy Schöck.

Inwestor zdecydował się na zastosowanie kompleksowych, niezawodnych rozwiązań połączeń płyt balkonowych z konstrukcją budynku za pomocą łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb®

Takie rozwiązanie pozwala na redukcję strat ciepła przez mostek liniowy. Dodatkowym atutem jest możliwość rezygnacji z tradycyjnego ocieplania płyt balkonowych. Wykonane w ten sposób wykończenie płyt balkonowych jest trwalsze i charakteryzuje się większą estetyką. W budynku wykonano ponad 400 balkonów z użyciem łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® o klasie odporności ogniowej REI 120. 

źródło i zdjęcie: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT