Schöck partnerem wspierającym w Polskim Związku Firm Deweloperskich

W listopadzie 2022 roku Schöck dołączył jako partner wspierający do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. PZFD to największa i najbardziej wpływowa organizacja branży deweloperskiej, która od 20 lat reprezentuje interesy firm deweloperskich w Polsce i Unii Europejskiej.

Schöck partnerem wspierającym w Polskim Związku Firm Deweloperskich

Jako ekspert i partner chcemy wspierać swoją wiedzą Deweloperów w nowoczesnym, energooszczędnym i ekologicznym budownictwie.

W centrum naszej uwagi znajdują się także takie tematy jak zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo. To wyzwania, dla których oferujemy w swoim portfolio innowacyjne rozwiązania. Nasze produkty i poziom obsługi są efektem sześćdziesięcioletniego doświadczenia, zaś nasze liczne pomysły pozwalają nam wciąż na nowo wyznaczać międzynarodowe standardy.

Opracowane przez nas produkty są prawdziwymi kamieniami milowymi, które ułatwiają i usprawniają budowanie, a jednocześnie otwierają nowe możliwości projektowe.

Firma Schöck Sp. z o.o. należy do Grupy Schöck. Główną specjalnością firmy są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno i wielorodzinnego. Grupa Schöck zatrudnia łącznie 500 pracowników.

Oprócz głównej siedziby w Baden-Baden firma Schöck posiada magazyn dystrybucyjny w Essen i zakład produkcyjny w Halle/Saale oraz w Tychach. Pozostałe firmy należące do Grupy Schöck są rozmieszczone w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech.

Jako producent firma Schöck projektuje, produkuje i rozprowadza innowacyjne elementy i systemy budowlane dla budownictwa lądowego. Jej celem jest rozwój coraz to lepszych jakościowo i doskonalszych elementów konstrukcyjnych zgodnie z hasłem: „budować nowocześnie”.


źródło i zdjęcia: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT