Baltic Wave - luksusowy budynek wykorzystujący rozwiązania Schöck

Baltic Wave to luksusowa inwestycja zlokalizowana w Kołobrzegu. Stanowi połączenie wspaniałej lokalizacji i nowoczesnej, unikalnej  architektury  z elewacją budynku w kształcie fal.

Baltic Wave - luksusowy budynek wykorzystujący rozwiązania Schöck

Baltic Wave - szczegóły inwestycji

Atrakcyjne apartamenty w Kołobrzegu oferują gamę niepowtarzalnych udogodnień. Obiekt  składa się z trzech apartamentowców zaprojektowanych w imponującym stylu. Znakiem rozpoznawczym inwestycji są drewniane, ażurowe okiennice, które mają za zadanie w całości przysłonić przeszklone fasady apartamentów. Apartamentowiec powstanie w bliskiej odległości od plaży, parku oraz wielu atrakcji miasta Międzyzdroje

W inwestycji postanowiono nie tylko na najwyżej klasy materiały budowlane  ale również na najlepsze rozwiązania budowlane. W balkonach zastosowano rozwiązania firmy Schöck Isokorb®. Inwestor zadbał o komfort mieszkańców  wykorzystując łączniki balkonowe Schöck Isokorb®- nośne elementy termoizolacyjne do  minimalizacji mostków cieplnych. Na klatkach schodowych w celu podwyższenia komfortu przyszłym mieszkańcom zamontowano system Schöck Tronsole®. To rozwiązanie znacznie wyciszy wszelkie hałasy dochodzące z klatki schodowej dając mieszkańcom poczucie większego komfortu, ciszy i spokoju.

źródło i zdjęcia: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT