Port Popowice - osiedle mieszkaniowe nad Odrą

Nad Odrą na Popowicach powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe pod nazwą Port Popowice. Jest to wrocławski zespół budynków wielorodzinnych, usytuowany w zachodniej części dawnej dzielnicy Fabryczna.

Port Popowice - osiedle mieszkaniowe nad Odrą

Mieszkania na Popowicach zlokalizowano w budynkach o nietypowym designie oraz kształcie. Dzięki temu osiedle nie zamienia się w kolejny standardowy ciąg bloków identycznych jak sąsiednie, a nabywca ma możliwość wyboru. Wiele inwestycji położonych jest w dogodnej lokalizacji, co również nie pozostaje bez znaczenia.

To jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania we Wrocławiu. Popowice przyciągają ludzi obecnością dużej ilości terenów zielonych, bliskością rzeki Odry i niższymi cenami niż w centrum. Do tego pojawiają się tu inwestycje, które wręcz zachęcają do mieszkania. Popowice stawiają na udogodnienia dla mieszkańców, tereny zielone i zrównoważony rozwój.

W inwestycji zastosowano rozwiązania firmy Schöck. Inwestor zadbał o komfort mieszkańców wykorzystując łączniki balkonowe Schöck Isokorb®. Nośne elementy termoizolacyjne firmy Schöck to najważniejszy poziom technologiczny minimalizacji mostków cieplnych.


źródło i zdjęcia: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT