Elementy szalunkowe Schöck Signo® – idealna jakość betonowych elewacji

Innowacyjny produkt firmy Schöck, element szalunkowy Signo®, rewolucjonizuje branżę prefabrykowanego budownictwa. Stworzony, aby zapewnić gładkie i wysokiej jakości betonowe elewacje, Signo® przyczynia się do lepszego wyglądu budynków.

Elementy szalunkowe Schöck Signo® – idealna jakość betonowych elewacji

Wykorzystywane głównie w stropach typu "filigran" i jako detale elewacyjne, takie jak krawędzie płyt balkonowych czy ościeżnice drzwi i okien, elementy Signo® wyróżniają się płaskością i bezbłędnością powierzchni. Ich estetyka i perfekcja przyciągają uwagę architektów i inwestorów, którzy cenią wysoką jakość i wykończenie.

Prosty montaż oraz łatwość stosowania to kolejne zalety elementów szalunkowych Signo®. Dzięki temu obniżają koszty budowy, a jednocześnie podnoszą jakość wykonania. Są one dostępne w różnych rozmiarach, co umożliwia dopasowanie do konkretnego projektu.

Wysokość elementów szalunkowych może wynosić od 7 do 40 cm, a długość - 2,70 m. Docięcie ich na odpowiednią długość, prosto lub na ukos, pozwala na idealne dopasowanie do krawędzi.

Elementy szalunkowe Signo® wykonane są z betonu ze zbrojeniem rozproszonym, co gwarantuje wysoką wytrzymałość i trwałość. Ponadto, dzięki specjalnej konstrukcji, mleczko cementowe nie przenika przez elementy, co znacznie ułatwia pracę i zwiększa efektywność.

Dzięki różnorodnym złączkom, montaż pojedynczych elementów na stole produkcyjnym jest prosty i szybki. To znacznie usprawnia proces produkcji, co jest szczególnie istotne w budownictwie prefabrykowanym, gdzie terminowość jest kluczowym czynnikiem.

Element szalunkowy Schöck Signo® to innowacyjne rozwiązanie, które wnosi wiele korzyści do budownictwa prefabrykowanego. Jego płaska powierzchnia i idealna jakość sprawiają, że elewacje budynków prezentują się estetycznie i profesjonalnie.

Prosty montaż oraz wysoka wytrzymałość elementów szalunkowych przekładają się na niższe koszty i szybszą realizację projektów. Dzięki temu Schöck Signo® staje się niezwykle atrakcyjnym wyborem dla architektów, inwestorów i wykonawców.


Źródło i zdjęcia: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT