Łączniki balkonowe Schöck Isokorb® w inwestycji APARTÉ Mokotów

Inwestycja APARTÉ Mokotów jest zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Mokotowie. To okolica pełna terenów zielonych z bardzo dobrym dojazdem do centrum stolicy.

Łączniki balkonowe Schöck Isokorb® w inwestycji APARTÉ Mokotów

W 3 minimalistycznych budynkach zaprojektowanych w nowoczesnej formie znajdują się jedynie 92 mieszkania. Każde mieszkanie wyposażone będzie w przestronny balkon lub wygodny ogródek - o powierzchni nawet do 246 m2. Starannie zaprojektowane tereny zielone między budynkami będą współtworzyć wyjątkowy klimat tego miejsca. Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Inwestycja APARTÉ z Schöck Isokorb®

W balkonach zamontowano rozwiązania firmy Schöck - łączniki balkonowe Schöck Isokorb®. W przypadku balkonów i zadaszeń odpowiednia izolacja jest szczególnie ważna. Przyczyny powstawania mostków termiczny mogą być różne. Bardzo często są to błędy projektowe lub wykonawcze. Mostki cieplne powstające przy wspornikowych elementach konstrukcji są częstą przyczyną zwiększonej utraty ciepła, tworzenia się wilgoci na ścianach czy zagrzybień. Nośne elementy termoizolacyjne firmy Schöck to najwyższy poziom technologiczny minimalizacji mostków cieplnych.

Źródło i zdjęcie: Schöck

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT