Rozwiązania Schöck wykorzystane w rezydencji Emilii Plater

Rezydencja Emilii Plater to nowa inwestycja ulokowana w ścisłym centrum Warszawy. Zespół składa się z dwóch budynków utrzymanych w stylu nowoczesnym. 

Rozwiązania Schöck wykorzystane w rezydencji Emilii Plater

Emilii Plater 15 - szczegóły inwestycji

W inwestycji znajdzie się 40 apartamentów o zróżnicowanych metrażach, od 25-metrowych kawalerek po 120-metrowy penthouse z 2 tarasami i widokiem na centrum Warszawy. We wnętrzach kamienic zachowały się zabytkowe piece kaflowe, oryginalne drewniane parkiety, stolarka okienna charakterystyczna dla kamienic oraz sztukaterie i rozety według oryginalnych wzorów. Wszystko to będzie odrestaurowywane i stanowić będzie ogromną wartość dodaną całego obiektu.

Dla wygody mieszkańców w budynku zaprojektowano miejsca postojowe w podziemnym garażu, komórki lokatorskie, miejsca na rowery oraz windy. Do apartamentów prowadzić będzie reprezentacyjny hol z recepcją, obok której znajduje się kameralny business lounge, do wyłącznego korzystania przez mieszkańców. Ponadto w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynek zostanie wyposażony w system kamer monitorujących.

W inwestycji zastosowano rozwiązania firmy Schöck. Inwestor zadbał o komfort mieszkańców wykorzystując łączniki balkonowe Schöck Isokorb®. Nośne elementy termoizolacyjne firmy Schöck to najważniejszy poziom technologiczny minimalizacji mostków cieplnych.

źrodło i zdjęcia: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT