Nowy Dyrektor Zarządzający Schöck w Polsce

Janusz Kumor został nowym Dyrektorem Zarządzającym polskiego oddziału Schöck Sp. z o.o. Firma należy do Grupy Schöck, która prowadzi swoją działalność na całym świecie w ramach 14 spółek zatrudniających około 800 pracowników. Jej główną specjalnością są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego, obiektów biurowych oraz budownictwa przemysłowego.

Nowy Dyrektor Zarządzający Schöck w Polsce

Janusz Kumor piastuje nowe stanowisko od 1 września 2017 r. Jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Krakowskiej. Od 2003 r. związany był z poznańską firmą Pekabex - jednym z czołowych wytwórców prefabrykowanych konstrukcji betonowych w Polsce. Pełnił tam funkcję dyrektora Działu Sprzedaży. Od 2010 roku piastował stanowisko Dyrektora Generalnego Grupy Pekabex. Wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w Polsce oraz za granicą pozwoliło mu zdobyć cenne praktyczne doświadczenie w branży konstrukcyjno-budowlanej.

Flagowym produktem firmy Schöck jest łącznik termoizolacyjny Schöck Isokorb®. Jego wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania potwierdza m.in. statuetka Top Builder 2016 dla jednego z najbardziej innowacyjnych produktów budowlanych dostępnych na rynku. Ponadto, szeroką gamę produkowanych przez firmę Schöck elementów tworzą między innymi systemy izolacji akustycznej Schöck Tronsole®, łączniki ścian warstwowych Thermoanker, zbrojenia na przebicie czy trzpienie dylatacyjne.

Chcemy kontynuować budowanie wartości firmy Schöck i umacniać jej pozycję na rynku w zakresie izolacji cieplnej i akustycznej elementów konstrukcyjnych w budynkach. Pragniemy być dla naszego klienta rzetelnym, godnym zaufania partnerem i poza samym produktem zaoferować pełen zakres doradztwa i wsparcia technicznego. Nasze rozwiązania mają być odpowiedzią na oczekiwania oraz wizje naszego klienta, a jednocześnie uwzględniać wszelkie zasady ekonomii i ekologii.

źródło i zdjęcie: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT