Seminaria z firmą Schöck

Firma Schöck oferuje szereg imprez, podczas których będzie można uzyskać informacje na temat najnowszych trendów w technice budowlanej i fizyce budowli.

Seminaria z firmą Schöck

Na wielu forach, sympozjach i seminariach firma Schöck i jej doświadczeni specjaliści oferują najnowsze informacje na temat stanu techniki pochodzące z badań naukowych oraz z praktyki. Informacji na temat nowości Schöck można zasięgnąć na najważniejszych targach międzynarodowych.

Adaptacja i rewitalizacja obiektów zabytkowych i poprzemysłowych

  • Poznań, 25 kwietnia 2018 r.
  • Gdańsk, 16 maja 2018 r.

Konferencja skierowana jest do projektantów oraz osób związanych z branżą budowlaną. Podczas wydarzenia poruszone zostaną tematy związane z adaptacją i rewitalizacją obiektów zabytkowych i poprzemysłowych. W trakcie konferencji odbędzie się prelekcja przedstawiciela firmy Schöck - Michała Lisewskiego. Jego wystąpienie poświęcone będzie rozwiązaniom Schöck Isokorb oraz tematyce zapobiegania powstawaniu mostków cieplnych w obiektach zabytkowych i poprzemysłowych. Podczas konferencji będzie dostępna również ekspozycja wystawiennicza firmy Schöck.

Konstrukcje żelbetowe

  • Bydgoszcz, 15 maja 2018 r.

Wydarzenie skierowane jest do architektów oraz osób z branży budowlanej. Podczas konferencji będzie dostępna ekspozycja wystawiennicza firmy Schöck. Do dyspozycji uczestników pozostaną także przedstawiciele firmy Schöck, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące zastosowania rozwiązań Schöck w konstrukcjach żelbetowych.

Konstrukcje żelbetowe - CICER CUM CAULE cz. II

  • Poznań, 23 maja 2018 r.

Konstrukcje stalowe

  • Gdańsk, 8 listopada 2018

Wydarzenie skierowane jest do architektów oraz osób z branży budowlanej. Jednym z prelegentów będzie przedstawiciel firmy Schöck - Michał Lisewski. Podczas prelekcji poruszy on temat rozwiązań dla konstrukcji stalowych - Schöck Isokorb. W trakcie konferencji będzie dostępna ekspozycja wystawiennicza firmy Schöck.

źródło i zdjęcie: Schöck

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT