Firma Schöck osiągnęła rekordowy obrót w 2020 roku

Schöck AG w 2020 roku zwiększył obroty o 4,3% w porównaniu z rokiem poprzednim. Wynik ten został ogłoszony przez zarząd firmy na dorocznym Walnym Zgromadzeniu 23 lipca w Baden-Baden. Przełożyło się to na rekordowy obrót w wysokości 215,8 mln €. Mimo trudności, które wystąpiły na skutek pandemii COVID-19, przedsiębiorstwo kontynuowało założone długoterminowe cele.

Firma Schöck osiągnęła rekordowy obrót w 2020 roku

Rekordowy obrót Schöck w 2020 roku

Mike Bücher, dyrektor generalny Schöck AG, ogłosił najważniejsze fakty dotyczące rozwoju firmy na dorocznym Walnym Zgromadzeniu producenta komponentów. Firma Schöck, która działa na około 40 rynkach, była w stanie zwiększyć sprzedaż o 9,0 mln euro do łącznej kwoty 215,8 mln euro w 2020 roku. Liczba pracowników również wzrosła - zatrudniano łącznie 1048 osób. Rok obrotowy 2020 w firmie Schöck AG był oczywiście w dużym stopniu dotknięty światową pandemią COVID-19. Po bardzo dobrym początku roku pojawiły się obawy o rozwój działalności w bieżącym roku i w latach następnych w związku z wybuchem kryzysu związanego z wirusem.

Natychmiast powołaliśmy sztab kryzysowy dla całej Grupy Schöck, który na bieżąco oceniał zmieniające się warunki i opracowywał odpowiednie plany działania. W ten sposób udało nam się pomyślnie przejść przez tę wyjątkową sytuację - komentuje Mike Bücher, prezes zarządu Schöck AG.

źródło i zdjęcia: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT