Nowy wizerunek marki Schöck

Po 30 latach nadajemy naszej marce nowy wizerunek. W centrum tej reorientacji znajduje się nowe logo naszej marki: dwa nawiasy logo Schöck symbolizują silny związek między naszymi wartościami, naszymi standardami jakości, produktami i klientami.

Nowy wizerunek marki Schöck

Nowe tematy, nowe wymagania, nowe rozwiązania - ostatnie miesiące konfrontowały nas wszystkich z zapierającą dech w piersiach dynamiką i ciągle nowymi sytuacjami. Wymagana była zarówno elastyczność, jak i ciągłość. W tym czasie również częściowo zmieniliśmy swoją pozycję jako firma, a jednocześnie dodatkowo wzmocniliśmy to, co czyni nas tym, czym jesteśmy.

Rok 2021 rozpoczynamy z nowym logo marki i identyfikacją wizualną. Jako dostawca premium, skupiamy się na takich komponentach jak: jasna komunikacja naszych produktów i obszarów ich zastosowania.

Nasza wcześniejsza profesjonalna obecność marki jest nadal uzasadniona wraz z innowacjami, które wspierają naszą drogę do cyfrowej przyszłości. Już dziś chcielibyśmy przygotować naszych Klientów i Partnerów do naszej podróży i zainspirować ich entuzjazmem.

źródło i zdjęcie: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT