Łączniki Schöck Isokorb® w warszawskiej inwestycji Żeromskiego17

Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek powstaje na warszawskich Bielanach. Projekt Żeromskiego17 został zaprojektowany z myślą o dynamicznych ludziach, poszukujących miejsca z charakterem.

Łączniki Schöck Isokorb® w warszawskiej inwestycji Żeromskiego17

Industrialny charakter inwestycji i świetna lokalizacja przy bielańskim Ratuszu pozwalają na realizację marzeń o mieszkaniu nowoczesnym i bliskim sercu miasta, również dzięki dogodnej komunikacji z Centrum.

W inwestycji zaplanowanych jest 151 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 30 do 105 m2. Mieszkania mają przeszklone balkony, a te usytuowane na parterze minitarasy. Kształt budynku to litera U, dzięki czemu inwestycja będzie mieć wewnętrzne, zielone patio dostępne tylko dla mieszkańców. Na parterze budynku od strony ulic Żeromskiego oraz Perzyńskiego usytuowane będą punkty usługowe.

Bielany, a szczególnie jej starsza część, przeżywają swój renesans już od kilku lat. Nie tyko z uwagi na niepowtarzalny i spokojny charakter, ale także komunikację i dostęp do infrastruktury niezbędnej dla wygodnego życia codziennego.

W inwestycji zastosowano rozwiązania firmy Schöck. Inwestor zadbał o komfort mieszkańców wykorzystując łączniki balkonowe Schöck Isokorb®. Nośne elementy termoizolacyjne firmy Schöck to najważniejszy poziom technologiczny minimalizacji mostków cieplnych.

Źródło i zdjęcie: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT