Łączniki Schöck Isokorb® T wykorzystane w nowej inwestycji w Poznaniu

Ptasia 20 to jednoetapowa inwestycja zlokalizowana w zachodniej części Poznania. Kameralny sześciokondygnacyjny budynek powstaje w jednej z najmodniejszych dzielnic stolicy Wielkopolski - na Grunwaldzie.

Łączniki Schöck Isokorb® T wykorzystane w nowej inwestycji w Poznaniu

Łączniki Schöck Isokorb® T

Ptasia 20 - dogodna lokalizajca W budynku zaaranżowano 288 mieszkań o najczęściej poszukiwanych przez kupujących metrażach - od 40 m² do 88 m². Tereny przed inwestycją zaaranżowano z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Ptasia 20 to idealne miejsce do zamieszkania zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli.

W okolicy znajduje się kilkanaście placów zabaw, nowoczesne centrum fitness oraz liczne ścieżki pieszo-rowerowe. Mieszkańcy ceniący bliskość natury będą mogli zachwycać się urokami pobliskiego Lasku Marcelińskiego. Dzielnica Grunwald, w której powstanie inwestycja, przyciąga co piątego Poznaniaka.

Grunwald może pochwalić się bogatymi terenami rekreacyjnymi, rozbudowaną i nowoczesną infrastrukturą komunikacyjną, dostępnością sklepów i restauracji oraz licznymi obiektami szkolnymi i medycznymi. Inwestycja Ptasia 20 jest w trakcie budowy z planowanym na 2. kwartał 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Inwestycja Ptasia 20 z rozwiązaniami firmy Schöck Inwestor zdecydował się na zastosowanie kompleksowych i niezawodnych rozwiązań - połączeń płyt balkonowych z konstrukcją budynku za pomocą łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T. Pozwala to na redukcję strat ciepła przez mostek liniowy.

Dodatkowym atutem jest możliwość rezygnacji z tradycyjnego ocieplania płyt balkonowych. Informacje techniczne na temat łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T Wykonane w ten sposób wykończenie płyt balkonowych jest trwalsze i charakteryzuje się większą estetyką.

W budynku wykonano przeszło 1,6 km połączeń z użyciem łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T o klasie odporności ogniowej REI 120. W dylatacjach płyt balkonowych zastosowano trzpienie dylatacyjne Schöck LD, które eliminują klawiszowanie.

Źródło i zdjęcia: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT