Systemy Schöck wykorzystane w Aloha Residence

Aloha Residence to inwestycja ulokowana w centrum Szczecina przy Parku Kasprowicza. Łączy w sobie cechy apartamentowca z wysokiej klasy hotelem. Lokatorzy będą mogli cieszyć się doskonałym widokiem na panoramę miasta.

Systemy Schöck wykorzystane w Aloha Residence

Rozwiązania Schöck wykorzystane w Aloha Residence

Aloha Residence zapewnia wszystkie udogodnienia apartamentów premium jak w najlepszych hotelach pięciogwiazdkowych. To niezwykle przemyślany i zaprojektowany z należytą starannością apartamentowiec. Budynek odznacza się niebywałą estetyką i dbałością o każdy detal. Fasada apartamentowca to prawdziwe dzieło sztuki architektonicznej. Wzory, które zostały zaprojektowane na potrzeby tej inwestycji są wykonane na specjalne zamówienie z eleganckiego betonu architektonicznego. Przyjęte rozwiązania szklanych i stalowych balustrad z dekorem dodatkowo podnoszą walor estetyczny. Do ekskluzywnych penthousów  zaplanowane zostały prywatne windy wraz z tarasami na dachu z widokiem na panoramę miasta. Na terenie apartamentowca znajdują się takie udogodnienia dla mieszkańców jak strefa spa, gabinety masażu, sauna mokra, sauna sucha, sale do zajęć jogi, tańca. Aloha Residence to niewątpliwie nowy wymiar komfortu.

Inwestor postawił nie tylko na ekskluzywny wygląd rezydencji, ale przede wszystkim na najwyższej jakości materiały budowlane. W balkonach zamontowano Schöck Isokorb® - efektywne rozwiązania dla każdych wymagań. Na klatkach schodowych postawiono na ciszę i eliminacje hałasu. Wytłumienie dźwięków uderzeniowych stało się możliwe dzięki zamontowanemu systemowi Schöck Tronsole®. System ten umożliwia precyzyjnie dopasowanie elementów izolacyjnych łącząc niezawodną izolację akustyczną z łatwym montażem.

źródło i zdjęcia: Schöck Sp. z o. o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT