Zbrojenie Schöck Bole® - innowacyjne rozwiązanie problemu przebicia stropu

Strop płaski podparty punktowo zdobywa na popularności w budownictwie przemysłowym, biurowym i mieszkaniowym, oferując szereg korzyści. Ta konstrukcja umożliwia większą elastyczność w projektowaniu przestrzeni, pozwala na swobodne rozmieszczenie ścian działowych oraz efektywne wykorzystanie wysokości pomieszczeń. Ponadto, atrakcyjność tych stropów wzrasta dzięki niskim kosztom izolacji akustycznej i zbrojenia, co przyciąga inwestorów.

Zbrojenie Schöck Bole® - innowacyjne rozwiązanie problemu przebicia stropu

Istotnym wyzwaniem przy stosowaniu tej konstrukcji jest przebicie. Aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo stropu, kluczowe jest znalezienie skutecznego rozwiązania tego problemu.

Zbrojenie Schöck Bole® stanowi innowacyjne rozwiązanie, które w sposób efektywny i pewny eliminuje problem przebicia, gwarantując długotrwałą wytrzymałość konstrukcji.

Produkt ten zdobył aprobatę europejską oraz posiada znak CE, co oznacza, że może być stosowany na terenie całej Europy. Dzięki temu inwestorzy i budowniczowie mogą mieć pewność, że korzystają z wyrobów spełniających najwyższe standardy jakości.

Jednym z kluczowych atutów Schöck Bole® jest gotowość do montażu. To oznacza, że nie wymagają one dodatkowych prac przygotowawczych na placu budowy, co znacznie skraca czas realizacji projektu. Istnieje kilka różnych typów Schöck Bole®, takich jak typ U, O i F, które można dostosować do konkretnych potrzeb i wymagań projektu.

Bole® typu U nadają się do montażu przed wykonaniem zbrojenia, co pozwala na bardziej elastyczne podejście do konstrukcji stropu. Bole® typu O montuje się natomiast po ułożeniu górnej warstwy zbrojenia, co sprawia, że są one szczególnie użyteczne w przypadku pewnych etapów budowy.

Natomiast Bole® typu F są idealne do zastosowania w stropach "filigran" wykonanych w zakładzie prefabrykacji, gdzie modularna budowa i regulowana listwa dystansowa umożliwiają zautomatyzowaną produkcję.

Wszystkie typy Schöck Bole® są dostarczane w stanie gotowym do montażu, co dodatkowo ułatwia pracę na placu budowy. Ich zaawansowana konstrukcja i innowacyjne podejście do problemu przebicia sprawiają, że są to pewne i skuteczne rozwiązania dla płaskich stropów.

Schöck Bole® to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na efektywne rozwiązanie problemu przebicia w stropach płaskich. Dzięki swojej gotowości do montażu i różnym typom, dostosowanym do różnych potrzeb, stanowią one pewne i skuteczne rozwiązanie dla budownictwa.

Inwestorzy i budowniczowie mogą mieć pewność, że wykorzystując Schöck Bole®, inwestują w najwyższą jakość i trwałość swoich projektów.


Źródło i zdjęcia: Schöck

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Schöck Sp. z o. o. Biuro handlowe Warszawa
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT