PRODUCENCI
BMI Braas
ul.Wschodnia 26, 45-449  Opole
tel. 77 541 20 00

Przedsiębiorstwo Monier Braas Sp. z o.o. należy do Grupy MONIER, światowego lidera w zakresie pokryć dachowych. Przez wiele lat działalności koncern ten zyskał ugruntowaną pozycję w wielu krajach na większości kontynentach.

Monier Braas Sp. z o.o. oferuje klientom najwyższej jakości dachówki betonowe oraz ceramiczne  w imponującym wyborze kształtów i kolorów - od tradycyjnych po nowoczesne, a nawet awangardowe.

Firma proponuje również całościowe systemy dachowe: zarówno elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, jak i zestaw produktów służących do prawidłowego wykończenia dachu: od folii wstępnego krycia, poprzez szereg akcesoriów dachowych, aż po nowoczesne systemy solarne. Całość dopasowana technologicznie, kolorystycznie i stylowo.

Monier Braas Sp. z o.o. posiada w Polsce 3 zakłady produkcyjne oraz 4 magazyny handlowe. Fabryki w Opolu i Płońsku produkują dachówki betonowe a zakład w Przysusze - ceramiczne.

AKCESORIA DACHOWE

"Dach z jednej ręki" - dewiza Braas, oznacza, że Klient otrzymuje w ofercie nie tylko bogaty wybór dachówek, lecz cały system krycia dachu. System ten obejmuje ponad 1000 elementów wykończeniowych, które tworzą jedną całość dopasowaną do siebie pod względem technologicznym i estetycznym.

Elementy systemu pozwalają na wykonanie w jednolitej konwencji każdego detalu dachu. Inwestor zyskuje przy tym pewność, że pokrycie zachowa estetykę, jak również trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT