Rozpoczęły się szkolenia z systemu solarnego Braas

Firma Monier Braas uruchomiła właśnie cykl szkoleń poświęconych systemom solarnym. Zajęcia odbywają się w ośrodku szkoleniowym w Gdańsku. Solarne szkolenia Braas są w tej chwili bezpłatne.

Rozpoczęły się szkolenia z systemu solarnego Braas

Inauguracyjne szkolenie poprowadził doradca techniczny marki Braas - Łukasz Grzywacz. Spotkanie składało się z części teoretycznej i praktycznej. Pod fachowym nadzorem dekarze z całej Polski krok po kroku doskonalili swoje umiejętności w zakresie montażu instalacji solarnej.

Po koniecznym wprowadzeniu teoretycznym uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności na dachu szkoleniowym o wymiarach rzeczywistej konstrukcji. Dekarze ćwiczyli montaż kolektorów zarówno bezpośrednio w połaci dachu jak i nad połacią, stosując unikalne rozwiązanie Braas, które wykorzystuje specjalne wsporniki montażowe.

Już 1,5 m² powierzchni kolektorów słonecznych Braas pozwala w skali roku zredukować koszty podgrzewania wody dla 1 osoby o ponad 60%. W miesiącach letnich system wysokowydajnych solarów może podgrzać nawet 100% ciepłej wody zużywanej w gospodarstwie domowym.

Organizowane dla dekarzy szkolenia z systemu solarnego Braas są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tym sposobem pozyskiwania ciepła. Dzieje się tak ze względu na wzrost kosztów energii oraz popularność dopłat do inwestycji w słoneczne systemy. Do końca 2013 r. można składać wnioski o dopłaty do systemów solarnych. Szczegóły dostępne są w internetowym serwisie nfosigw.gov.pl.

Po odbyciu szkolenia z systemu solarnego Braas każdy uczestnik może uzyskać dyplom potwierdzający zdobytą wiedzę. Znajdzie to z pewnością uznanie wśród obecnych i przyszłych klientów. Kolejne terminy szkoleń planowane są już na wrzesień 2012 r.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Monier Braas, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Braas

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT