Przejście dachowe Braas dla systemów solarnych Braas

Firma Braas wprowadziła do swojej oferty rozwiązanie służące do przeprowadzenia przez dach rur dla systemów solarnych i przewodów elektrycznych dla systemów fotowoltaicznych lub anten.

Przejście dachowe Braas dla systemów solarnych Braas

Zestaw firmy Braas składa się z pięciu elementów. Jest on uniwersalnym przejściem dachowym m.in. dla systemów solarnych. Składa się z łącznika przejściowego i kopuły z otworem (wykonane z PVC) oraz nasadki (wykonana z EPDM). Nasadka ta pozwala na przeprowadzenie rur i przewodów w szerokim zakresie średnic od 10 do 70 mm.

Kolejnym elementem jest kołnierz uszczelniający membranę dachową dla zakresu średnic 50 - 70 mm, który można zamontować zarówno wewnątrz i na zewnątrz. Przejście dachowe Braas dla systemów solarnych, bazuje na dachówce uniwersalnej.

Dzięki tej uniwersalności, możliwe jest zastosowanie przejścia dachowego dla systemów solarnych praktycznie na każdym dachu skośnym, pokrytym dachówkami z oferty marek Braas i RuppCeramika, także karpiówką. W skład zestawu wchodzą: uniwersalna dachówka przelotowa z wyciętym otworem, łącznik przejściowy z PVC, nasadka z EPDM, instrukcja montażu i kołnierz uszczelniający membranę. Kolory: czerwony, brązowy i antracytowy.

źródło i zdjęcie: braas.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT