Znamy Superdekarzy 2011 r.!

2 marca 2012 r. odbyła się uroczysta gala, w czasie której wręczono statuetki Superdekarza 2011 r. Wydarzenie to było uwieńczeniem III edycji programu organizowanego pod patronatem marki Braas, mającego na celu wyłonienie najlepszych polskich specjalistów branży dachowej. Zwycięzcą tegorocznej odsłony programu, już po raz trzeci, został Marian Maciejasz ze Świdnicy.

Znamy Superdekarzy 2011 r.!

Zwycięzca, oprócz prestiżowej statuetki, został uhonorowany Superdekarskim Masterem. Drugie miejsce zajął, debiutujący w finale, Cezary Gozdera ze Szczecina, zaś na trzeciej pozycji uplasował się Łukasz Budzyński z Gniezna.

Poza podium, za to ze statuetkami Superdekarzy Regionu, znaleźli się: Jacek Święty z Nowego Gulczewa, Roman Dyduch z Orzesza, Grzegorz Średniawa z Charzewic, Henryk Labisz z Opola, Andrzej Pietraczyk z Jabłonnej, Andrzej Białczak z Luzina i Zbigniew Gozdur ze Zwolenia.

Wśród gości Gali Superdekarz 2011, która odbyła się w hotelu Sofitel Warsaw Victoria, nie mogło zabraknąć nowego prezesa firmy Monier Braas. Alessandro Cappellini, zapowiedziany jako "Michel Platini polskiej ligi dekarskiej" podkreślił ogromną wagę organizowanego w Polsce programu Superdekarz oraz przedstawił wizję dalszego rozwoju w naszym kraju marki Braas.

Tematem tegorocznej Gali, była ulubiona dyscyplina sportowa dekarzy - piłka nożna, pod hasłem której upłynęła również III edycja programu. Pełna futbolowych anegdot i komentatorskiej charyzmy konferansjerka Dariusza Szpakowskiego, przeboje stadionowe, pastisze Kabaretu Skeczów Męczących i pantomimiczne opowieści Teatru AKT o polskiej piłce nożnej oraz nieodłączny atrybut kibiców - szaliki, wprowadziły gości uczestniczących w Gali w doskonały humor. Dekarskie wydarzenie uświetnili swoją muzyką członkowie zespołu KOMBII.

Warto dodać, że z roku na rok program Superdekarz cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W zakończonej w grudniu 2011 r. III edycji wzięła udział rekordowa liczba osób - prawie 900. Dla porównania, w pierwszej edycji z 2009 r. uczestników było o połowę mniej.

Program Superdekarz to nie tylko rywalizacja o największą liczbę punktów, ale także dostęp do branżowych informacji, nowości technologicznych oraz szkoleń. W ubiegłym roku uczestnicy programu mogli wziąć udział w cyklu specjalistycznych szkoleń dotyczących systemów solarnych oraz izolacji nakrokwiowych.

"Bycie w gronie najlepszych wymaga nieustannego doskonalenia zawodowego. Coraz większe zainteresowanie rynku systemami solarnymi wywołało konieczność wyszkolenia dekarzy w tym zakresie" - mówi Łukasz Grzywacz, Manager Produktu Systemy Solarne Braas, i dodaje: "Podczas naszych spotkań uczyliśmy dekarzy, jak montować systemy solarne oraz jak dobrać odpowiednie, efektywne elementy systemu, aby spełniał oczekiwania inwestora i przynosił oszczędności w zużyciu energii."

W III edycji programu Superdekarz 100 najlepszych dekarzy otrzymało Srebrne Karty uprawniające ich m.in. do korzystania ze specjalnych promocji i bonusów. W ramach jednej z nich mogą starać się o wakacje dla 2 osób w Portugalii. Warto również wspomnieć o wakacyjnej akcji "Braas - Dachy pełne energii", organizowanej w 10 miastach Polski w ramach trasy RMF FM "Muzyka najlepsza pod słońcem".

Równolegle z akcją społeczną dostępną dla każdego, Superdekarze mogli bawić się jako goście VIP na koncertach z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Platformą do komunikacji z dekarzami jest strona www.Superdekarz.pl, która pełni również funkcję przewodnika dla inwestorów, jak znaleźć najlepszych dekarzy w regionie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Monier Braas, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Braas

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT