Kobieca strona SUPERDEKARZA - czyli Galaktyka SUPERKOBIET

Chociaż kobieta na dachu to widok rzadko spotykany, pewne jest, że żaden porządny dach bez kobiet by nie powstał. To one - SUPERKOBIETY wspierają SUPERDEKARZY w codziennych obowiązkach, są oparciem i motywują do ciężkiej pracy. To dla nich powstała Galaktyka SUPERKOBIET.

Kobieca strona SUPERDEKARZA - czyli Galaktyka SUPERKOBIET

Galaktyka SUPERKOBIET to mini program lojalnościowy stworzony z myślą o żonach, partnerkach oraz córkach dekarzy biorących udział w programie SUPERDEKARZ. Kobiety, które dotychczas wspierały mężczyzn w walce o tytuł SUPERDEKARZA, będą mogły samodzielnie zbierać punkty, biorąc udział w specjalnie dla nich przygotowanych konkursach, quizach oraz krzyżówkach. Wszystkie zabawy utrzymane będą w tematyce dekarskiej podanej w przystępnej, pełnej humoru formie. Do końca lutego 2013 r. SUPERKOBIETY będą mogły zdobyć 5000 punktów w pięciu konkurencjach, a zdobyte punkty wymienić na nagrody.

Szczegóły programu dostępne są na specjalnie przygotowanej stronie Galaktyki SUPERKOBIET: http://www.superdekarz.pl/pl/galaktykasuperkobiet/, na którą zalogować się można, podając login SUPERDEKARZA. Oprócz konkursów dla uczestniczek została przygotowana  strefa rozrywki "SUPER PO GODZINACH" - miejsce na aplikacje i psychotesty, w którym SUPERKOBIETY mogą sprawdzić, jakimi byłyby... SUPERDEKARZAMI.

Galaktyka SUPERKOBIET to miejsce rozrywki i rywalizacji, w którym kobiety  mogą zdobyć nagrody, a przy okazji poszerzyć wiedzę o fachu SUPERDEKARZY.

źródło i zdjęcie: Braas

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT