Najlepszy dekarz zeszłego roku wybrany na Gali SuperDekarz 2010

Wielka finałowa Gala podsumowująca II edycję programu SuperDekarz - za nami. Najlepsi dekarze w Polsce spotkali się 21 stycznia w warszawskim hotelu Westin, żeby wspólnie świętować zakończenie całorocznych zmagań o superdekarskie statuetki.

Najlepszy dekarz zeszłego roku wybrany na Gali SuperDekarz 2010

Po raz drugi SuperDekarzem roku został Marian Maciejasz, a 100 wyłonionych w rankingu dekarzy udowodniło, że są wyjątkowo zgraną społecznością i równie dobrze co układanie dachów wychodzi im szaleństwo na parkiecie.

Uroczysta Gala SuperDekarz 2010 była zwieńczeniem trwającej od 1 lutego do 15 grudnia II edycji programu skupiającego najlepszych fachowców branży dekarskiej, którzy m.in. rywalizują o znalezienie się na szczycie rankingu SuperDekarzy. W minionym roku w programie uczestniczyło 833 dekarzy.

Tegoroczna Gala była zainspirowana Igrzyskami Olimpijskim i odbyła się w Studiu Olimpijskim. Jak na Igrzyska Olimpijskie przystało, uroczystość rozpoczęto od zapalenia olimpijskiego znicza. Zaraz potem na scenie pojawił się Grzegorz Barycki, dyrektor marketingu firmy Monier, patrona przedsięwzięcia. "To, że spotykamy sie tutaj po raz drugi, to dla nas wielki sukces i dowód na to, że stworzenie dekarskiej społeczności było potrzebne. Druga edycja za nami, a już za chwilę, bo 1 lutego, startujemy z trzecią. Mam nadzieję, że weźmie w niej udział jeszcze więcej fachowców, którym zależy na podnoszeniu standardów swojej pracy" powiedział.

Najbardziej wyczekiwaną chwilą na gali SuperDekarz 2010, było oficjalne ogłoszenie najlepszego dekarza zeszłego roku wyłonionych w 8 regionach. Statuetki wręczali prezes firmy Monier Frank Schnieber, Grzegorz Barycki i Robert Wijatkowski. Zdobywcą pierwszego miejsca został ubiegłoroczny zwycięzca Marian Maciejasz ze Świdnicy, drugie miejsce zajął Łukasz Budzyński z Gniezna, a trzecie Bogdan Kalinowski z Księżyna. Na pozostałych pozycjach uplasowali się inni regionalni zwycięzcy: Andrzej Białczak z Kębłowa, Tomasz Święty z Płocka, Andrzej Pietraczyk z Jabłonnej, Grzegorz Średniawa z Charzewic i Roman Dyduch z Orzesza.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT