Braas uruchomił serwis internetowy o kolektorach słonecznych

Serwis internetowy jest konsekwencją rozwoju oferty marki Braas. W maju br. portfolio marki poszerzyło się o kolektory słoneczne, akcesoria do ich montażu oraz dachówki przejściowe.

Braas uruchomił serwis internetowy o kolektorach słonecznych

Wiodącymi produktami nowej linii są przede wszystkim wysokowydajne płaskie kolektory Braas TCA2. Ofertę uzupełniają: akcesoria, elementy mocujące kolektory oraz dachówki przejściowe, które są wizualnie dopasowne do dachówek Braas i RuppCeramika.

Chcąc sprostać wymaganiom swoich klientów, Braas uruchomił serwis internetowy o kolektorach słonecznych. Odwiedzając witrynę www.braas-solar.pl, inwestorzy będą mogli szczegółowo zapoznać się z ofertą nowej linii produktowej marki Braas.

Serwis internetowy składa się z sześciu tematycznych podserwisów. Można w nich znaleźć informacje niezbędne do dokonania wyboru i zakupu odpowiedniej instalacji solarnej. Najważniejsze treści zawiera zakładka "produkty". Internauci znajdą w niej informacje o samych kolektorach, jak i również o elementach montażowych, zbiornikach ciepłej wody i osprzęcie. Prezentacje produktów zawierają szczegółowe i przydatne dane techniczne.

Braas, uruchamiając serwis internetowy o kolektorach słonecznych, nie zapomniał również zamieścić informacji na temat sieci dystrybucji swoich produktów. Internauci, wchodząc w zakładkę "Braas Solar Partner", znajdą mapę Polski z zaznaczonymi punktami dystrybucyjnymi Braas. Można również skorzystać z wyszukiwarki, która pozwoli na szybkie wyszukanie najbliższego punktu dystrybucyjnego.

Warto również zwrócić uwagę na zakładki "oferta cenowa" oraz "dotacja". Odwiedzając pierwszą z nich, można złożyć zapytanie o indywidualną wycenę interesującego nas systemu. Natomiast druga zakładka zawiera informacje na temat dotacji na zakup kolektorów słonecznych.

Chętnych na zakup kolektorów ucieszy z pewnością fakt, że na tę inwestycję uzyskać można aż 45% dotację od państwa. Z programu dotacji może skorzystać każda osoba posiadająca prawo do dysponowania budynkiem, budynkiem w budowie oraz wykorzystująca budynek do celów mieszkalnych. Dotację można wykorzystać na zakup i montaż instalacji solarnej do celów podgrzewania ciepłej wody użytkowej jak i również do wspomagania systemu ogrzewania budynku. Braas, który należy do firmy Monier, zapewnia pełne wsparcie i pomoc niezbędną do uzyskania dotacji.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Monier, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Braas

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Warto przeczytać
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT