Specjaliści Braas udzielą porad w Domu Modelowym

Inwestorzy, którzy w dniach od 30 września do 2 października 2011 r. odwiedzą Dom Modelowy w Jankach, będą mieli okazję spotkać się ze specjalistami z firmy Monier reprezentującymi markę Braas. Eksperci udzielą inwestorom indywidualnych porad na temat prawidłowej budowy dachu oraz podpowiedzą jakich błędów należy unikać przy realizacji takiej inwestycji.

Specjaliści Braas udzielą porad w Domu Modelowym

Osoby odwiedzające Dom Modelowy będą mogły porozmawiać m.in. z Markiem Podeszwą - doradcą technicznym Braas. Inwestorzy uzyskają informacje na temat etapów wykonywania konstrukcji dachu oraz jego funkcjonowania. Ekspert marki Braas udzieli także odpowiedzi na pytania, które są związane z poprawnym wykonaniem detali dachu.

Specjalistów Bras w Domu Modelowym będą reprezentować również: Agnieszka Janczarek - koordynator techniczno-handlowy oraz Marcin Myrchel - koordynator ds. sprzedaży. Pomogą oni inwestorom dokonać wyceny produktów potrzebnych do ułożenia dachu a także przekażą kontakty do rzetelnych ekip dekarskich oraz dystrybutorów dachówek Braas.

Specjaliści Braas w Domu Modelowym będą udzielać porad 30 września br. w godzinach 13:00-18:00, 1 października br. od 10:00 do 17:00, zaś 2 października br. w godzinach 10:00-14:00. Dla osób, które nie będą mogły skorzystać z porady w Domu Modelowym przygotowany zostanie wywiad z Markiem Podeszwą, w którym udzieli on fachowych wskazówek dotyczących budowy dachu. Wywiad dostępny będzie na stronie internetowej Domu Modelowego.

Na stronie internetowej Domu Modelowego znajdują się również trzy filmy Braas, które w profesjonalny sposób prezentują etapy układania dachu oraz zawierają wyjaśnienie na temat zastosowania poszczególnych elementów systemu dachowego Braas.

Osoby, które są zainteresowane produktami marki Braas w Domu Modelowym będą mogły zapoznać się szeregiem produktów tej marki. Producent dachówek dostarczył bowiem kompletny system dachowy dla projektu. Na jego dachu znalazła się, ciesząca się dużą popularnością, dachówka Bałtycka. By zapewnić dachowi szczelność i dobrą izolację w Domu Modelowym zastosowano m.in. taśmę uszczelniającą Wakaflex. Ponadto w obiekcie użyto również taśmy uszczelniająco-wentylacyjnej Figaroll.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Monier.

źródło: Monier
zdjęcie: dommodelowy.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT