Firma Hewalex zmieniła formę własności

W dniu 1 stycznia 2012 r. firma Hewalex przyjęła nową formę własności - Hewalex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Zmiana ta nie pociągnęła za sobą reorganizacji struktur zarządu spółki. Prezesem nadal pozostaje Leszek Skiba, właściciel i założyciel firmy Hewalex.

Firma Hewalex zmieniła formę własności

"Zaistniałe zmiany są naturalną konsekwencją dynamicznego rozwoju firmy. Nowe przedsiębiorstwo oparte jest wyłącznie o prowadzoną dotychczas działalność gospodarczą, o ten sam zespół doświadczonych pracowników i będzie kontynuowało współpracę z dotychczasowym gronem dostawców i odbiorców. Uważam, że dokonane przekształcenie wpłynie korzystnie na wizerunek firmy i zaufanie ze strony naszych kontrahentów. Jest to dla nas również dobry moment do kolejnej analizy sytuacji i wyboru dalszego kierunku rozwoju opartego na satysfakcji naszych klientów" - powiedział prezes Leszek Skiba.

Firma Hewalex posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Produkcją kolektorów słonecznych zajmuje się już od ponad 20 lat. Podstawą działania spółki są autorskie projekty i rozwiązania w dziedzinie techniki solarnej.

Hewalex szczyci się tym, że jako pierwsza firma w Polsce zastosowała w procesie produkcji kolektorów słonecznych zaawansowane technologie zgrzewania ultradźwiękowego oraz spawania laserowego. Produkty spółki dostępne są na wielu rynkach europejskich.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Hewalex, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Hewalex

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT