Zestawy solarne Hewalex w "Wygodnej promocji"

Firma Hewalex wprowadziła do oferty promocyjnej zestawy solarne przeznaczone dla potrzeb podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Zainstalowanie kolektorów słonecznych w okresie jesienno-zimowym pozwala przygotować się z wyprzedzeniem do kolejnego letniego sezonu pracy i już od początku kolejnego roku śledzić uzyski ciepła.

Zestawy solarne Hewalex w "Wygodnej promocji"

Montaż instalacji solarnej po sezonie letnim to także szansa na łatwiejsze pozyskanie dobrego wykonawcy, z czym mogą występować czasem pewne trudności u szczytu sezonu wiosenno-letniego.

Począwszy od dnia 24 września 2012 r., firma Hewalex wprowadziła do oferty promocyjnej zestawy solarne przeznaczone dla potrzeb podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Oferta promocyjna jest aktualna do 21 grudnia 2012 r. Oferowane zestawy solarne Hewalex pozwalają na wygodny, szybki montaż i uruchomienie instalacji. W porównaniu do standardowych zestawów, zostały one dodatkowo wyposażone w rury elastyczne ze stali nierdzewnej w izolacji cieplnej i uchwyty mocujące rury do ściany lub sufitu. Stanowi to korzyść finansową, ponieważ to wyposażenie dodawane jest do zestawów nieodpłatnie w ramach promocji jesiennej.

Wygodę w kompletacji i montażu zestawu uzupełnia także wygoda w jej uruchomieniu, ponieważ w zakres ich dostawy wchodzą zespoły sterowniczo-pompowe ZPS 18a-01. Unikalna funkcja Opti-Flow znajdująca zastosowanie tylko w zespole ZPS 18a-01, zmniejsza do minimum zakres czynności uruchomieniowych, ponieważ natężenie przepływu ustalane jest automatycznie niezależnie od ilości kolektorów słonecznych.

Funkcja Opti-Flow to także stała optymalizacja natężenia przepływu czynnika grzewczego, dostosowująca go do temperatury kolektorów słonecznych oraz temperatury zasilania i powrotu z wężownicy podgrzewacza wody użytkowej. Regulacja wydajności pracy pompy obiegu solarnego, odbywa się w sposób niemal płynny dla wszystkich stopni prędkości obrotowej. Funkcja Opti-Flow pozwala zwiększyć uzyski ciepła z instalacji solarnej o około 10% w skali roku.

Przejdź do oferty promocyjnych zestawów solarnych.

źródło i zdjęcie: Hewalex

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT