Nowa promocja na zestawy solarne firmy Hewalex

Kolektory słoneczne typu KS2000 TLP Am, które wykonane są w innowacyjnej technologii spawania laserowego, to nowość, jaka pojawiła się w ofercie firmy Hewalex. W związku z tym, 29 marca 2012 r., spółka uruchomiła nową promocję na kompletne zestawy solarne oparte na tym produkcie.

Nowa promocja na zestawy solarne firmy Hewalex

Bardzo wydajne kolektory typu KS2000 TLP Am z absorberami wykonanymi w całości z aluminium współpracują z nowym, innowacyjnym zespołem sterowniczo-pompowym ZPS18a-01 typu "podłącz i używaj". Do niego dołączony jest również specjalny zestaw przyłączeniowy do kolektorów, a także zestaw przyłączeniowy podgrzewacza.

Wszystkie komponenty pozbawione są elementów miedzianych, ocynkowanych oraz mosiężnych, które nie są dopuszczone do stosowania z kolektorami "aluminiowymi", dlatego gwarantują wysokie bezpieczeństwo pracy instalacji oraz jej wieloletnią trwałość. Ponadto kolektor KS2000 TLP Am wyposażony jest w orurowanie typu HyLife TM Solar, wykonane ze specjalnego stopu aluminium, które posiada 20-letnią gwarancję odporności na korozję.

Objęte nową promocją zestawy solarne z kolektorami "aluminiowymi" firmy Hewalex oferowane są w bardzo atrakcyjnej cenie, niższej o 12% od ceny zestawów z dotychczas sprzedawanymi kolektorami. Dostępne komplety zawierają od 2 do 5-ciu kolektorów KS2000 TLP Am oraz podgrzewacz wody o pojemności od 200 do 500 litrów. W ofercie dostępne są również zestawy do wspomagania ogrzewania budynku zawierające specjalny uniwersalny podgrzewacz.

Z okazji wprowadzenia nowej oferty zestawów z kolektorami słonecznymi KS2000 TLP Am firma Hewalex proponuje korzystny zakup zestawów promocyjnych. Za symboliczną dopłatą 100 zł netto do każdego zestawu dołączane są:

  • rury elastyczne ze stali nierdzewnej SNP-DN16 w otulinie Armaflex HT 13 mm - 32 mb;
  • nakrętki ¾" wraz z uszczelką i pierścieniem zabezpieczającym - 2 kpl.;
  • specjalne zagniatarki do rury SNP-DN16 - 1 szt.

Taki zestaw zawiera wszystkie elementy, jakie potrzebne są do poprawnego wykonania instalacji, łącznie z obiegiem glikolowym. Jedynym uzupełnieniem jest system mocowania dobierany do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Hewalex, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Hewalex

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT