Sukcesy sprzedażowe firmy Hewalex

Według oficjalnych danych Instytutu IEO, w ostatnim roku zainstalowanych zostało 302 tys. m2 powierzchni brutto kolektorów, co wobec 248 tys. m2 z roku 2011, oznacza wzrost sprzedaży o blisko +22%. Po raz kolejny także, pozycję największego producenta na rynku polskim zajęła firma Hewalex z Czechowic-Dziedzic, której udział sięga blisko 1/4 rynku.

Sukcesy sprzedażowe firmy Hewalex

Rok 2012 był kolejnym rokiem wzrostu sprzedaży kolektorów słonecznych w Polsce. W segmencie kolektorów płaskich pozycja lidera zaznacza się wyraźnie - na każde 3 kolektory płaskie zainstalowane w 2012 roku, 1 pochodził z zakładu produkcyjnego firmy Hewalex.

Blisko 25-letnie doświadczenie w produkcji kolektorów słonecznych oraz znajomość marki w kraju, jak również na 40 rynkach zagranicznych, procentuje wysokim zaufaniem Klientów. Kolektory firmy Hewalex spełniają najwyższe wymagania jakościowe, oferując jednocześnie najkorzystniejszą na rynku relację ceny do wydajności. W połączeniu z pełnowartościowym nawet 11-letnim okresem gwarancyjnym, zapewnia to Klientowi bezpieczeństwo inwestycji - krótkie okresy zwrotu kosztów zakupu instalacji solarnej.

Kolektory firmy Hewalex przechodzą badania jakościowe i sprawnościowe w Instytucie SPF Rapperswil w Szwajcarii. Firma jest partnerem programu GreenEvo Ministerstwa Środowiska, wspierającym rozwój eksportu polskich innowacyjnych przedsiębiorstw.

źródło i zdjęcie: Hewalex

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT