Prestiżowy certyfikat dla firmy Watt

Watt, jeden z wiodących producentów kolektorów słonecznych w Polsce, uzyskał certyfikat zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem. Audyt, na podstawie którego wręczono certyfikat, przeprowadziła niezależna jednostka certyfikująca TUV NORD.

Prestiżowy certyfikat dla firmy Watt

W lipcu 2011 r. firma Watt pozytywnie przeszła proces certyfikacji zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem zgodnego z wymaganiami norm ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004. Oba systemy zarządzania są dowodem na to, że producent instalacji solarnych spełnia wszystkie normy prawne w zakresie oddziaływania na środowisko naturalne. Ponadto wręczenie certyfikatu dla Watt oznacza, że firma została doceniona za powtarzalną, wysoką jakość wytwarzanych produktów.

System zgodny z normą ISO 14001 oznacza, że firma Watt identyfikuje potencjalne zagrożenia dla środowiska naturalnego, które wynikają z prowadzonej przez nią działalności biznesowej. Natomiast certyfikacja według normy ISO 9001 oznacza, że produkty sygnowane logiem Watt charakteryzują się powtarzalną, stale wysoką jakością.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Watt, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Watt

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
PUBLIKACJE FIRMY
Kolektory słoneczne
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT