Najlepsze Okna i Drzwi - kolejna edycja programu VIP

Rozpoczyna się piąta edycja programu, którego organizatorem i twórcą jest portal infookno.pl. W 2012 r. konkurs odbywać się będzie pod hasłem "VIP - Innowacyjna Stolarka". Celem jest wybór najlepszych produktów stolarki, które są lub wkrótce będą dostępne na polskim rynku.

Najlepsze Okna i Drzwi - kolejna edycja programu VIP

Warunkiem udziału w programie Najlepsze Okna i Drzwi "VIP - Innowacyjna Stolarka" jest wypełnienie i dostarczenie ankiety konkursowej. Producenci stolarki mogą zgłaszać swój udział w jednym lub kilku obszarach tematycznych.

"Do udziału w programie zachęcamy wszystkich producentów okien, drzwi, bram garażowych, rolet, szkła, systemów PVC czy aluminiowych, nawet tych niewielkich, ponieważ najważniejszy jest dobry produkt, a nie skala działania", mówi Grzegorz Cendrowski, organizator programu VIP.

Aby zapewnić maksymalną przejrzystość odbiorcom stolarki otworowej, wyróżniania w kolejnej edycji programu VIP przyznawane będą w kilkunastu kategoriach, wśród których znajdują się między innymi:

  • Okno dachowe lub system do dachów skośnych i płaskich;
  • Techniki zabezpieczeń (komfort i antywłamaniowość);
  • Produkty ppoż. do stosowania w budynkach użyteczności publicznej;
  • Systemy solarne i systemy rekuperacji;
  • Systemy wentylacji i nawiewu;
  • Techniki osłonowe zewnętrzne (rolety, markizy);
  • Techniki osłonowe wewnętrzne;
  • Innowacyjny i ciepły montaż stolarki okienno-drzwiowej.

Kapituła przyznająca nagrody złożona będzie z niezależnych ekspertów rynkowych, architektów, przedstawicieli branży oraz mediów. Wybór dokonywany będzie na podstawie obiektywnych kryteriów, a także szczegółowych informacji o produktach przedstawionych przez zgłaszających. Szczególna uwaga zwrócona zostanie na dbałość o środowisko w kontekście zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, posiadania zielonych certyfikatów, odnawialności energii, czy rozsądnej gospodarki naturalnymi surowcami.

Statuetki w konkursie VIP Najlepsze Okna i DrzwiZgłaszane produkty mogą być wyposażone w automatykę sterowania, fotowoltaikę czy też elementy kontrolowania i monitorowania na przykład za pomocą fal radiowych. Mogą mieć również nietypowe i unikalne rozwiązania. Wszelkie deklarowane przez producentów parametry muszą być potwierdzone stosownymi certyfikatami, aprobatami lub badaniami.

"Nagradzamy innowacyjność produktów, która polega na ich unikalności, funkcjonalności, energooszczędności, trwałości i spełnianiu istotnych potrzeb i oczekiwań konsumentów, a w tej jubileuszowej piątej edycji także - a może przede wszystkim - innowacyjności. To właśnie do nabywców produktów kierujemy nasz program, aby obiektywnie ułatwić im podejmowanie decyzji zakupowych", powiedział Grzegorz Cendrowski.

Wyniki konkursu Najlepsze Okna i Drzwi zostaną ogłoszone podczas wieńczącej program uroczystej Gali VIP w dniu 25 maja 2012 r., w prestiżowym Hotelu Westin w Warszawie. Po zakończeniu uroczystości przewidziany jest jubileuszowy bal.

Więcej informacji na temat programu "VIP - Innowacyjna Stolarka" znajduje się w serwisie internetowym organizatora: infookno.pl.

źródło i zdjęcia: infookno.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT