Wizualizator dachu w serwisie Ruukki

Firma Ruukki oferuje niezwykle łatwą i szybką metodę sprawdzenia jak dom będzie wyglądał z różnymi rodzajami dachów. Narzędzie dostępne na internetowych stronach firmy może być pomocne niezależnie od tego czy budujemy nowy dom, czy też chcemy wymienić stary dach.

Wizualizator dachu w serwisie Ruukki

Wizualizator dachu w serwisie Ruukki daje użytkownikowi do dyspozycji różne rodzaje dachów i elewacji oraz pokryć dachowych z oferty firmy. Pozwala zobaczyć cały budynek, dach i elewację w różnych konfiguracjach kolorystycznych.

Tworząc wizualizację wybierać można spośród 4 architektonicznych wzorów budynków i 7 rodzajów pokryć dachowych, jak na przykład blachodachówka modułowa Finnera® czy profile trapezowe, z których każde może być pokazane w udostępnianych przez producenta kolorach. Wybrać można także jeden z 7 kolorów systemu rynnowego oraz jeden z 25 kolorów elewacji i stolarki.

Wizualizator dachu w serwisie Ruukki

Uruchomiony w serwisie Ruukki wizualizator dachu umożliwia bezpośrednie przejście na strony ze szczegółowymi informacjami o produktach wybranych w danym widoku.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Ruukki, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Ruukki

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT