PRODUCENCI
Ruukki Polska
ul.Jaktorowska 13, 96-300  Żyrardów
tel. 46 85 81 600

Ruukki Polska Sp. z o.o. - producent wysokiej jakości stalowych pokryć dachowych i systemów rynnowych z rodowodem skandynawskim. Firma jest obecna w Polsce od 1994 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Żyrardowie.  Firma nieustannie doskonali swoje produkty przeznaczone dla budownictwa mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej.

Celem firmy jest oferowanie produktów o unikalnych zaletach, zaspokajających potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i rozwoju rozwiązań stalowych dla budownictwa, skandynawskie wzornictwo i wysoka jakość oferowanych produktów stanowią gwarancję bezpieczeństwa i komfortu ich użytkowania.

Pokrycia dachowe, systemy rynnowe, podsufitka z oferty Ruukki Polska

Pokrycia dachowe Ruukki pięknie wpisują się w różne style architektoniczne. W ofercie pokryć dachowych Ruukki znajdują się klasyczne modele blachodachówek takie jak Ruukki Adamante czy Ruukki Monterrey, blachodachówki modułowe Ruukki Finnera, Ruukki Frigge, Ruukki Hyygge, a także nowoczesne blachy na rąbek stojący Ruukki Classic oraz profile trapezowe.

Wysokiej jakości dachy są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Pokrycia Ruukki mogą być stosowane zarówno na nowych budynkach, jak i na obiektach poddawanych renowacjom.

Oferowany przez Ruukki pakiet dachowy zawiera odpowiednio wyliczoną ilość blachy profilowanej oraz wszystkie niezbędne akcesoria i elementy montażowe.

Ruukki posiada w swojej ofercie systemy rynnowe Siba, które są doskonałym uzupełnieniem pokrycia dachowego.

 

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT