Siba Tech – innowacyjny system rynny głębokiej

Ruukki Construction, uznany producent i dostawca w branży budowlanej, prezentuje nowatorski system rynnowy Siba Tech. Jest to pionierskie rozwiązanie łączące atuty rynien o kształcie półokrągłym i kwadratowym, które gwarantuje skuteczne odprowadzanie wody deszczowej z dachu, jednocześnie podnosząc walory estetyczne budynku.

Siba Tech – innowacyjny system rynny głębokiej

Siba Tech to kompletny zestaw innowacyjnie zaprojektowanych elementów, które są do siebie idealnie dopasowane. Dzięki temu, może być wybierany zarówno przez zwolenników tradycyjnych systemów półokrągłych, jak i coraz bardziej popularnych systemów kwadratowych.

Zaawansowana konstrukcja elementów, wysokiej jakości materiały i przemyślane szczegóły gwarantują niezawodne działanie i długi cykl życia systemu rynnowego.

Siba Tech, zaprojektowany w rozmiarze 140, oferuje większą pojemność niż konkurencyjne systemy rynien półokrągłych w rozmiarze 135.

Połączenie kwadratowego oraz okrągłego kształtu rynny zwiększa o dodatkowe 13% powierzchnię efektywną, co jest istotne dla jeszcze skuteczniejszego odprowadzania wody deszczowej.

Wyjątkowym atutem nowego systemu rynnowego jest prostota montażu i wymienność funkcji jego elementów.

Nasz nowy system rynnowy to wynik długotrwałych prac związanych z rozwojem produktów na podstawie opinii klientów. Unikalny projekt bazujący na wnikliwych badaniach, zapewnia klientom najlepsze w swojej klasie rozwiązania dachowe o wysokiej jakości i niezawodności. Głębokość rynny, nowoczesny design oraz połączenie dwóch kształtów rynien i dwóch rodzajów rur spustowych, czyni system Siba Tech najbardziej uniwersalnym systemem na rynku europejskim – mówi Grzegorz Pucek, Business Director Roofing CEE, Ruukki Construction.

Siba Tech wykonany jest z wysokiej jakości stali powlekanej organicznie GreenCoat® RWS Pro firmy SSAB, co zapewnia wyjątkową odporność na promieniowanie UV i korozję, a w efekcie długą żywotność systemu.

Zaawansowana konstrukcja rur spustowych, łączników, uszczelek, narożników i haków zapewnia najwyższą szczelność, stabilność i wytrzymałość systemu. Duży wybór haków rynnowych umożliwia montaż systemu do każdego rodzaju dachu.

Dostępność rur okrągłych i kwadratowych wraz z dedykowanymi uchwytami, umożliwia ich montaż zarówno na tradycyjnych ścianach, jak i na elewacjach wentylowanych. To sprawia, że Siba Tech to idealne rozwiązanie dla każdego budynku, niezależnie od jego charakteru i przeznaczenia.

Źródło i zdjęcie: Ruukki Polska

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT