System Siba Tech zdobył godło Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2023

Ogłaszamy, że system rynnowy Siba Tech od Ruukki zdobył wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2023. Tytuł Debiutu Roku został przyznany systemowi Siba Tech przez jury konkursu, doceniając jego zaawansowanie technologiczne oraz innowacyjność.

System Siba Tech zdobył godło Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2023

Wyróżnienie to jest częścią programu "Konsumencki Lider Jakości", prowadzonego przez "Strefę Gospodarki", dodatek do "Dziennika Gazety Prawnej", mającego na celu identyfikację i promowanie produktów nowych na rynku polskim, które zdobyły uznanie konsumentów.

Otrzymanie tego wyróżnienia jest potwierdzeniem dużej popularności i zaufania, jakim klienci obdarzają markę Ruukki. Nagroda ta nie tylko uznaje wysoką jakość innowacyjnych produktów, ale również podkreśla dominującą pozycję w segmencie systemów rynnowych.

System Siba Tech, wprowadzony do oferty Ruukki Polska w sierpniu 2023 roku, jest pierwszym na rynku stalowym systemem rynnowym łączącym dwa wzory: rynnę półokrągłą i kwadratową.

Siba Tech umożliwia wybór stylu frontu rynny w obrębie jednego systemu, co sprawia, że może on przyciągać zarówno miłośników klasycznych rozwiązań półokrągłych, jak i tych, którzy preferują nowocześniejsze, kwadratowe systemy rynnowe.

Źródło i zdjęcie: Ruukki Polska

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT