Ciepły montaż - edukacyjny serwis firmy Soudal

Uruchomiony serwis internetowy ma na celu propagowanie rzetelnej informacji na temat coraz popularniejszego w Polsce "ciepłego montażu". Strona umożliwia zapoznanie się z korzyściami, jakie niesie zastosowanie tego rozwiązania.

Ciepły montaż - edukacyjny serwis firmy Soudal

Edukacyjny serwis firmy Soudal podzielono na tematyczne zakładki. Inwestorzy i montażyści mogą łatwo dowiedzieć się czym jest montaż trójwarstwowy okien i jakie stosuje się przy nim materiały. Opisane są kolejne etapy jego prawidłowego wykonania. Dzięki zastosowaniu prezentowanej techniki montażowej uzyskać można zmniejszenie rachunków za ogrzewanie oraz wyeliminowanie możliwości powstawania pleśni i grzybów na ościeżu.

"Stronę poświęconą "ciepłemu montażowi" stworzyliśmy głównie z myślą o prywatnych inwestorach, ale również profesjonalnych montażystach. Widzimy na naszym rynku wielką potrzebę działań edukacyjnych w tym zakresie. Serwis internetowy stanowi uzupełnienie naszych szkoleń i akcji edukacyjnych kierowanych do montażystów. Dostarcza kompletnej wiedzy o Soudal Window System, a także korzyściach płynących z zastosowania tego rozwiązania w domu. Chcemy dotrzeć z informacją do inwestorów, tak by mogli wybrać najbardziej optymalne rozwiązania dostosowane do inwestycji oraz by mieli możliwość wyboru rodzaju montażu okien. Wyboru opartego o kompletne i sprawdzone informacje", mówił Andrzej Chromiak, menadżer produktu w firmie Soudal.

Prezentujący "ciepły montaż" serwis firmy Soudal daje również możliwość zapisania się na profesjonalne szkolenia dla montażystów. Ich uczestnicy zapoznawani będą z najnowszymi technikami i niuansami dotyczącymi montażu trójwarstwowego.

Soudal Window System - technika kompletnego montażu okna

Właściwe uszczelnienie okna powinno składać się w trzech warstw: wewnętrznej, środkowej oraz zewnętrznej. Warstwę zewnętrzną stanowi uszczelnienie wykonane z impregnowanych taśm rozprężnych lub taśm warstwowych paroprzepuszczalnych. Warstwą środkową jest izolacyjna pianka poliuretanowa, która zapewnia izolację termiczną i akustyczną szczeliny między oknem i ścianą budynku. Wewnętrzną warstwą jest uszczelnienie wykonane z taśm paroszczelnych. Takie zestawienie produktów do montażu stolarki okiennej sprawdza się w budownictwie tradycyjnym oraz przy realizacji projektów domów pasywnych.

Edukacyjny serwis firmy Soudal dotyczący "ciepłego montażu" dostępny jest pod adresem cieplymontaz.com.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Soudal, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Soudal

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT