Soudal na targach BAU 2011

W dniach 17-22 stycznia w Monachium odbyła się jedna z największych imprez wystawienniczych branży budowlanej na świecie - targi BAU 2011. Swoją ofertę na targach zaprezentowała również firma Soudal, dla której była to okazja do zaprezentowania rozwiązań systemowych SWS oraz najnowszych produktów z oferty.

Soudal na targach BAU 2011

Branża budowlana zainaugurowała nowy 2011 rok podczas Światowych Targów Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych - BAU 2011. Organizowane co dwa lata spotkanie liderów branży budowlanej, w tym roku przyciągnęło rekordową liczbę 2058 wystawców, wśród nich nie mogło zabraknąć firmy Soudal.

Tegoroczna oferta targowa Soudal podporządkowana została prezentacji rozwiązań systemu SWS, stanowiącego zestaw produktów do profesjonalnego montażu stolarki okiennej, oraz najnowszych produktów do uszczelniania i izolacji w przemyśle budowlanym. Na stoisku zaprezentowany został m.in. klej poliuretanowy w puszce z aplikatorem pistoletowym. Swoją premierę na targach miał również najnowszy klej-uszczelniacz z gamy produktów Fix All.

Prezentacji produktów i rozwiązań systemowych Soudal Windows System towarzyszyły pokazy praktycznego ich zastosowania w budownictwie.

Zapraszamy do odwiedzenie zakładki firmowej firmy Soudal, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT