Soudal na targach Fenestration 2010 w Chinach

Soudal zrobił kolejny krok do umocnienia swojej pozycji w Chinach, biorąc udział w targach Fenestration China 2010, które odbyły się w Pekinie w dniach 4 - 6 listopada br. w China National Convention Center.

Soudal na targach Fenestration 2010 w Chinach

Fenestration China zaliczają się do najważniejszych na świecie targów branży okniarskiej. 32 tysiące profesjonalnych gości odwiedziło stoiska 360 wystawców, rozmieszczonych na 30,000 metrów kwadratowych powierzchni wystawowej. Targi te były doskonałą platformą do przedstawienia międzynarodowych wysiłków i rozwoju Soudal, zwłaszcza w Azji.

Po raz drugi z rzędu Soudal skorzystał z tej wspaniałej okazji, żeby nagłośnić i podkreślić współpracę między Soudal i firmą Yuzhong Building Materials z Szanghaju, jednego z kluczowych graczy na chińskim rynku pian poliuretanowych. Na przestrzennym i jasno oświetlonym stoisku można było obejrzeć produkty obu firm - Soudal i Yuzhong, co w sposób jednoznaczny pokazało doskonałą synergię ich współpracy.

Synergia, to, oczywiście, słowo kluczowe. To najważniejszy wyznacznik współpracy i przewaga, która zwiększy zdolność konkurencyjną obu firm, wachlarz ich produktów i przede wszystkim, wartość oferowaną klientom i użytkownikom końcowym w postaci kombinacji wysokiej technologii i niskich kosztów.

Dzięki fachowości Soudal w dziedzinie marketingu, technologii i produkcji oraz praktycznej znajomości warunków rynkowych oraz produkcyjnych firmy Yuzhong w Chinach wspólne przedsiębiorstwo obu firm ma duże szanse, aby stać się znaczącym graczem na rynku chińskim.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Soudal, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: soudal.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT