Złota Budowlana Marka Roku 2012 dla firmy Soudal

W ogólnopolskim badaniu przeprowadzonym przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku firma Soudal zdobyła najwyższe wyróżnienie. Wykonawcy docenili bardzo wysoką jakość pian i silikonów, przyznając firmie podwójny tytuł.

Złota Budowlana Marka Roku 2012 dla firmy Soudal

Tytuł Budowlanej Marki Roku nadawany jest przedsiębiorstwom na podstawie ogólnopolskiego badania opinii oraz preferencji firm wykonawczych. Badania takie przeprowadza ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Produkty marki Soudal od początku istnienia tego rankingu otrzymywały najwyższe oceny. W 2012 r. najwyższa nota przypadła im w kategorii "piany" i w kategorii "silikony". Najwyższą ocenę i tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2012 przyznano firmie Soudal już po raz szósty.

"Przyznane nam wyróżnienie świadczy o tym, że wykonawcy doceniają wysiłki naszej firmy dotyczące najwyższej jakości i innowacyjności produktów. To dla nas potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku proponując rozwiązania wyprzedzające potrzeby rynku. Tegoroczna nagroda to ponowne potwierdzenie naszej silnej pozycji wśród polskich wykonawców, ponieważ w rankingu jesteśmy doceniani już od siedmiu lat", powiedział dyrektor zarządzający Soudal Sp. z o.o. - Andrzej Kaczor.

Firma Soudal od początku swojej działalności na polskim rynku wprowadza i propaguje zaawansowane technologicznie i innowacyjne produkty. W firmowych laboratoriach opracowano zimową formułę piany poliuretanowej, która umożliwia montaż okien w niskich temperaturach. Powstała tam również piana niskorozprężna i piana wysokowydajna oraz szeroka gama polimerów hybrydowych, również we własnej technologii smx. Opatentowana ostatnio super elastyczna piana Flexi znajduje szerokie zastosowanie w systemie ciepłego montażu SWS w całej Europie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Soudal, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Soudal

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT