Soudal startuje w… Tour de France

Co łączy firmę Soudal z rozpoczynającym się właśnie jubileuszowym, setnym już wyścigiem Tour de France? Zamiłowanie do sportowej rywalizacji, dążenie do najlepszych wyników, praca zespołowa i skuteczność - można podsumować w skrócie. Wspólne wartości łączą, dlatego w tym roku Soudal znalazł się wśród sponsorów startującego właśnie wyścigu kolarskiego.

Soudal startuje w… Tour de France

Zawody sportowe takie jak Tour de France są nam szczególnie bliskie. I to wbrew pozorom - właśnie z punktu widzenia biznesowego. W naszej firmie kierujemy się takimi wartościami jak determinacja, sportowa rywalizacja, wytrwałość i po prostu… gra fair play. Sportowa rywalizacja jest nam szczególnie bliska, podobnie jak dążenie do uzyskiwania najlepszych wyników. I jak widać - w długofalowej perspektywie taka filozofia w biznesie się sprawdza. W tegorocznych badaniach ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku po raz siódmy zajęliśmy pozycję lidera jako producent najlepszych - zdaniem profesjonalistów - pian i silikonów. Produkty Soudal zostały ocenione szczególnie wysoko - aż 39,67% wykonawców wskazało piany jako preferowane, a 30,83% profesjonalistów uznało silikony jako najlepsze. A… parafrazując naszą ulubioną sportową terminologią - żółta koszulka lidera zobowiązuje, mówi Piotr Drzewowski, prezes firm Soudal Sp. z o.o. i Soudal Services - odpowiedzialnych za dystrybucję produktów i technologii Soudal na rynkach Europy Wschodniej i Centralnej.

Wyścig kolarski Tour de France to nie pierwsza akcja, w którą angażuje się Soudal. Firma cyklicznie wspiera wiele dyscyplin sportowych, m.in. zawody siłaczy "Strongmen", biegi, wyścigi samochodowe czy zawody żeglarskie - zarówno w naszym kraju, jak i zagranicą. Także jako pracodawca - zespołu fabryki w Pionkach, który regularnie bierze udział w biegach maratońskich. W tym roku firma Soudal przystąpiła do programu "Budujemy Sportową Polskę", który promuje budowę obiektów sportowych uwzględniających potrzeby osób niepełnosprawnych, a także promocję zdrowego, aktywnego i bezpiecznego stylu życia.

Jako producent chemii budowlanej widzimy szczególną rolę obiektów sportowych i rozumiemy konieczność inwestowania w rozwój zaplecza sportowo-rekreacyjnego - co stanowi jeden z głównych celów projektu "Budujemy Sportową Polskę". Soudal stale partycypuje w tworzeniu takich obiektów, dostarczając rozwinięte technologicznie produkty, które ułatwiają ich budowę. Jedną z najbardziej reprezentatywnych realizacji sportowych, w jakich wykorzystano nasze produkty, jest Stadion Narodowy w Warszawie. Dlatego kwestia sportu jest nam szczególnie bliska - także z biznesowego puntu widzenia, podsumowuje Andrzej Kaczor, dyrektor zarządzający Soudal Sp. z o.o.

źródło: Soudal

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT