Założyciel SOUDAL uhonorowany tytułem barona

Vic Swerts, założyciel firmy Soudal, otrzymał z rąk króla Belgii - Alberta II arystokratyczny tytuł barona. Prezes koncernu, który w 2011 r. uznano za najlepsze Przedsiębiorstwo Roku, został wyróżniony za swój dorobek w dziedzinie produkcji materiałów budowlanych oraz działalność na rzecz belgijskiego państwa.

Założyciel SOUDAL uhonorowany tytułem barona

Nadawanie arystokratycznych godności wybranym obywatelom Belgii przez obecnie panującego monarchę to coroczna tradycja, która poprzedza narodowe święto kraju. Tytuł szlachecki stanowi wyraz wdzięczności króla Alberta II za działalność na rzecz państwa. Monarcha skorzystał z przysługującego mu prawa po raz ostatni, tuż przed planowaną abdykacją.

Vic Swerts, prezes i założyciel koncernu Soudal, prężnie działającego również w Polsce, został nagrodzony za dokonania przyczyniające się do rozwoju gospodarki. To dzięki jego zaangażowaniu i przemyślanej strategii, koncern od ponad 46 lat wiedzie światowy prym w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Przedstawicielstwa firmy są obecne w 100 krajach na 6 kontynentach, dając zatrudnienie prawie 1500 pracownikom.  W samej Polsce, w strukturach koncernu zatrudnionych jest ponad 200 osób.

Godność nadana przez króla Belgów to niejedyne w tym roku wyróżnienie, z którego może być dumny Vic Swerts. W samej tylko Polsce, w ogólnopolskim badaniu wykonawców, przeprowadzonym przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku, Soudal otrzymał podwójny tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2013 w kategorii piany oraz silikony, a także podwójny tytuł Championa tym segmencie. Czym jeszcze zaskoczy nas belgijska spółka?

źródło i zdjęcie: Soudal

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT