3. Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania BLACH-TECH-EXPO 2011

Na targach BLACH-TECH-EXPO swoją bogatą ofertę zaprezentują producenci maszyn, linii technologicznych, narzędzi oraz materiałów w zakresie formowania, tłoczenia, walcowania blach, automatyzacji procesów produkcji, technologii gięcia, łączenia, technologii laserowych, CAD/CAM, obróbki powierzchni oraz kontroli jakości.

3. Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania BLACH-TECH-EXPO 2011

3. Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania BLACH-TECH-EXPO 2011 organizowane są z myślą o firmach, które chcą inwestować w swą przyszłość i szukają innowacyjnych rozwiązań dla optymalizacji procesów produkcji. BLACH-TECH-EXPO 2011 odbędą się w dniach 19 - 21 października w Krakowie.

BLACH-TECH-EXPO to:

  • jedyna w Polsce impreza targowa poświęcona branży obróbki blach - nieograniczona możliwość zaprezentowania w jednym miejscu i czasie praktycznych osiągnięć, technologii oraz produktów,
  • targi dedykowane firmom, które chcą inwestować w swą przyszłość i szukają innowacyjnych rozwiązań dla optymalizacji procesów produkcji,
  • impreza organizowana w regionie skupiającym najwięcej przetwórców blachy w Polsce,
  • targi komplementarne z renomowanymi targami EUROTOOL,
  • spotkanie profesjonalistów, którzy w 100% deklarują, że oferta targowa w pełni zaspokaja oczekiwania branży.

BLACH-TECH-EXPO są jedyną w Polsce imprezą targową poświęconą branży obróbki blach. Są dedykowane firmom, które chcą inwestować w swą przyszłość i szukają innowacyjnych rozwiązań dla optymalizacji procesów produkcji, organizowane w regionie skupiającym najwięcej przetwórców blachy w Polsce.

Na targach swą ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy blach, producenci i dystrybutorzy obrabiarek i narzędzi do przetwórstwa blach (zaginarki, walcarki, nożyce gilotynowe), producenci i dystrybutorzy urządzeń do łączenia i powlekania blach, producenci oprzyrządowania, oprogramowania CAD/CAM, metod kontroli jakości i aparatury testująco-kontrolnej oraz usługodawcy.

źródło i zdjęcie: targi.krakow.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT