Blachy Pruszyński na targach BUDMA 2011

Hasło przewodnie Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2011 "Zrównoważone budownictwo - inwestycja w przyszłość" przyciągnęło już wielu wystawców. Wśród znanych firm budowlanych nie zabraknie producenta stalowych pokryć dachów i elewacji firmy Blachy Pruszyński.

Blachy Pruszyński na targach BUDMA 2011

Specjalnie na to wydarzenie przygotowano nowość - system rynien tytan cynk. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2011 zaplanowana jest w dniach 11-14 stycznia 2011 r. Ma być wyjątkowo - przede wszystkim ze względu na jubileusz. W tym roku bowiem przypada dwudziesta edycja targów. Pewne jest już, że w wydarzeniu weźmie o 20% więcej wystawców niż rok temu.

"Zrównoważony rozwój jest jednym z najważniejszych i najbardziej aktualnych zagadnień także w branży budowlanej" mówi Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu firmy Pruszyński sp. z o.o. Jedną z atrakcji będą popularne Pokazy Sztuki Dekarskiej. Ceniona od wielu lat na rynku budowlanym firma Blachy Pruszyński na targi BUDMA 2011 przygotowała specjalny pokaz montażu blachy na rąbek stojący. Prezentacja udowodni, jak sprawnie i szybko można uporać się z montażem dachowych paneli - miejsce pokazu PSD pawilon 7, stoisko nr 41.

Nie zabraknie też nowości. System rynnowy NIAGARA, wykonany jest ze stopu cynku z dodatkiem tytanu, miedzi i aluminium. Stosowany jest do odwadniania wszędzie tam, gdzie zależy nam na klasycznym, eleganckim wyglądzie, jak i ponadprzeciętnej trwałości. Nowoczesny system ma także zastosowanie przy odwadnianiu nowych budynków oraz przy renowacji zabytków i innych starszych obiektów.

Wystawcy na BUDMIE mają dla swoich gości szczególne atrakcje. Dla pasjonatów zawodów StrongMan oraz walk w formule MMA Blachy Pruszyński na targi BUDMA 2011 przygotowały wyjątkową niespodziankę - 12 i 13 stycznia gościem specjalnym będzie Mariusz Pudzianowski - wielokrotny Mistrz Świata "StrongMan".

Blachy Pruszyński zdobyły uznanie na rynku polskim jako sprawdzony i rzetelny producent, który szczególną wagę przykłada do jakości oferowanych przez siebie produktów. O pozycji lidera na rynku świadczy szereg nagród oraz wyróżnień przyznanych firmie, były to m.in.: Godło "Teraz Polska", "Medal Europejski" BCC, Certyfikat "Najlepsza Polska Jakość", Złoty Medal Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA za blachodachówkę KRON oraz tytuł "Firma Roku 2005" przyznawany przez Polski Klub Biznesu.

źródło: informacja prasowa
zdjęcie: dekarz.com.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Blachy Pruszyński
Blachy Pruszyński
Blachy Pruszyński
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT