Pokazy Sztuki Dekarskiej na targach BUDMA 2011

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy zaprasza wszystkich zainteresowanych do obejrzenia Pokazów Sztuki Dekarskiej, przygotowanych specjalnie na zbliżające się Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2011, które odbędą się w dniach 11-14 stycznia.

Pokazy Sztuki Dekarskiej na targach BUDMA 2011

Tegoroczne warsztaty rozpoczną się 11.01.2011. i zlokalizowane będą w Pawilonie 7 na powierzchni 300 m2, dzięki czemu wystarczy miejsca dla wszystkich zainteresowanych. Charakter pokazów jak zawsze będzie otwarty, co oznacza, że na płytę części warsztatowej będzie mógł wejść każdy.

20 jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA potrwa przez 4 dni, począwszy od wtorku 11.01. do piątku 14.01.2011. Tegoroczne pokazy Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy składać się będą z 7 samodzielnych konstrukcji ( modelowych dachów) na których nasi dekarze przez 4 dni będą przeprowadzać pokaz prawidłowego montażu produktów takich firm jak PLANNJA, BLACHY PRUSZYŃSKI, KORAMIC, FAKRO, VELUX, PLASTMO czy BUDMAT.

W trzeci dzień targów, w czwartek 13.01.2011 Polskie Stowarzyszenie Dekarzy zaprasza na X Jubileuszowy Kongres Dekarzy Polskich pod hasłem "Rola Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w Branży Dachowej". Jubileuszowy Kongres poprowadzi wybitny polski aktor i piosenkarz Pan Bohdan Łazuka. Dodatkową atrakcją kongresu będzie obecność najsilniejszego Polaka Pana Mariusza Pudzianowskiego, będącego twarzą firmy BLACHY PRUSZYŃSKI, Złotego Sponsora X Kongresu Dekarzy Polskich.

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy zaprasza wszystkich zainteresowanych na Pokazy Sztuki Dekarskiej w pawilonie 7 i Kongres Dekarzy Polskich.

źródło i zdjęcie: dekarz.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT